חדשות היום

מעקב יעיל אחרי נכסים עם תוויות RFID מותאמות אישית

חברת Brady Corporation יכולה לתכנן פתרונות של יצירת תוויות RFID לצורך מעקב אחרי נכסים וניהול מלאי, שאותן אפשר להצמיד לכל משטח.

אפשרויות ההתאמה האישית כוללות מבחר של אנטנות, שבבים, אפשרות של חיישנים, חומרי תווית חומרי דבק ותדפיסים.

תווית RFID מותאמת לסביבה שלך

חברת Brady משדרגת את כל הידע שברשותה ואת היכולות שלה, כדי לספק לתעשיות מורכבות פתרונות ייחודיים לסימון בתוויות RFID המותאמים ליישומים ולסביבות מוגדרים. רכיבי תוויות RFID שניתנים להתאמה אישית כוללים אנטנות RFID, שבבים, אפשרויות של חיישנים, חומרי דבק, חומרי תוויות ברמה תעשייתית, צורות וצבעים של תוויות מודפסות ותכנות מראש. הרמה הגבוהה של התאמה אישית מאפשרת שינוי של טווח קריאת תוויות RFID, שימושים שמחייבים שיוף, עמידות בפני חומרים כימיים, שמן או בתנאי סביבה חיצוניים והדבקה והסרה מעל משטחי מתכת. עמידות לאורך זמן מוגדר לפי דרישות הלקוח. כמו כן, הפתרון של Brady מאפשר תקשורת בין מערכות פנימיות בארגון ובכך תומך ומאפשר יישום גישת 5S ו-Industry 4.0.

שיפור יתרונות RFID בכל סביבה תעשייתית

אפשרות סריקה וזיהוי או איתור של פריטים מרובים בפעולה אחת ממרחק או סריקה וזיהוי של פריטים מקרוב, בזה אחר זה. היתרונות של RFID כוללים יעילות נוספת בתהליכים של קבלת סחורה, איסוף סחורה, העמסה של סחורה ושליחתה, בייצור, בהרכבה, בתחזוקה ובמעקב אחרי מלאי, בניטור ובבקרה. באמצעות סורקים נישאים ביד או עם סורקים קבועים שמוצבים באופן מתוכנן, אפשר לבצע מעקב אחרי כל פריט כמעט ולאתר אותו באופן אוטומטי.

פתרון שלם

Brady יכולה לספק פתרון שלם שכולל מדפסות וסורקי RFID להדפסה ותכנות של תוויות RFID בהתאמה אישית. אפשר לספק תוכנה ולשלב אותה, כדי לנהל תהליכי RFID מונהגים, שיכולים לכלול גילוי קרבה, הדרכה של תחזוקה והתקנה, בקרת משלוחים, אוטומציה של מלגזות במחסנים או ספירה פשוטה של פריטים בשערי סריקה מסוימים.

המומחים של Brady מוכנים לסייע לך במציאת השילוב הנכון של מוצרי RFID שיאפשרו לך לפתור את צורכי הזיהוי שלך.

אפשר להוריד את המדריך כאן “An RFID solution for your needs“>>” (פתרון RFID עבור הצרכים שלך)

 

מה התועלת לחברות אחרות

קרא את המאמר שמפרט מקרה לדוגמה, שמתאר בונה מכונות שיכול מעתה לשלוח התקנים רפואיים ולהתקין אותם מהר יותר בעזרת RFID.

מקרה לדוגמה: שיגור והתקנה של התקנים רפואיים באופן יעיל ביותר בעזרת RFID

בונה מכונות רצה לשפר את רמות השירות ללקוחות במקביל להפחתת עלויות. החברה חיפשה שותף שיסייע במימוש פתרון שיתמוך בפעולות שיגור מלאות ומהירות של התקנים רפואיים ובהאצת מהירות בבתי חולים.

הפתרון: מעקב ואיתור משלוחים והתקנות באמצעות תוויות RFID בהתאמה אישית

Brady הציגה עם שותף יחד, פתרון לוגיסטי שלם ויעיל המופעל באמצעות RFID. חברת Brady הציעה תוויות RFID ומדפסות להדפסה ולתכנות והשותף שלנו הציע תוכנה וסורקים בהתאמה אישית.

Brady בחרה בתוויות RFID מתוצרתה, דגם L–2588–26B והתאימה את הגודל של כל תווית לגודל הרצוי בתבנית A5. שכבת מילוי RFID מציע טווח קריאה של עד 10 מטרים, שולב בפתרון וכל תווית צוידה בדבק אקרילי. הלקוח יכול היה לתכנת ולהדפיס את התוויות באמצעות מדפסות מתאימות להדפסה ולתכנות שסופקו על ידי Brady. התוויות מצורפות לכל מארזי רכיבים של התקנים רפואיים כאשר אוספים אותם מהמחסן של בונה המכונות. בזכות זאת, כבר לא נדרש מראה עין לצורך זיהוי של כל רכיב, והזיהוי הופך להיות אפשרי גם ממרחק גדול יותר.

שערי סריקת RFID בודקים כל חבילת רכיבים אל מול רשימת המטען במערכת ERP של הלקוח. אפשר בקלות לסנן רכיבים שגויים, והמערכת יכולה לציין כל חלק שחסר וכן לאשר את המשלוח, כאשר הוא שלם.

כאשר המטען יגיע למשתמש הקצה או לכל נקודה בשרשרת הלוגיסטית, בדיקת השלמות שלו מתבצעת במהירות על ידי הקפה של המשאית עם סורק RFID. מארזי הרכיבים יפורקו ביעילות רבה יותר מאחר שתוויות RFID ותוכנה בהתאמה אישית יציעו הדרכה לגבי המיקום שבו יש להציב את התכולה שפורקה. כך יתאפשר למתקינים לארגן את חבילות הרכיבים באופן יעיל, בזמן הפריקה.

תווית RFID שעל כל חבילה גם מספקת הדרכה למתקינים על הסדר הנכון של ההתקנה. התרעות לגבי קרבה יוכלו לסייע במציאת חבילות הרכיבים הקטנות ביותר הנדרשות כדי להביא במהירות ובאופן מובהק את ההתקנים הרפואיים החדשים של בית החולים למצב פעולה.

התוצאות: התקנים רפואיים נכנסים לפעולה מהר יותר בעזרת תוויות RFID בהתאמה אישית

אפשר להביא התקנים רפואיים בבתי חולים למצב מתפקד מהר יותר בעזרת RFID. שיפורים ביעילות מתחילים בכך שאפשר להבטיח שמשלוחים של חבילות עם רכיבי התקנים רפואיים יגיעו שלמים לכל בית חולים בעולם. למתקינים לא יצרכו להפעיל בדיקה חזותית של מאות חבילות עם רכיבים, ובמקום זאת יוכלו להסתמך על גילוי קרבה, שמופעל על ידי תוכנה בהתאמה אישית וסורקי RFID ותוויות RFID שאפשר להדפיס באתר.

ניתן לצפות במקרים לדוגמה נוספים ולמצוא פרטים נוספים לגבי היתרונות שאותם אפשר לקבל על יד הפעלה של זיהוי חכם ועם פתרונות בטיחות מאת Brady.

צור קשר עם חברת Brady Corporation כדי לדון בצרכים ובדרישות הייחודיים שלך.

Brady Corporation

דוא”ל: emea_request@bradycorp.com

www.bradyeurope.com

מנהל אזורי בישראל – טל בן מאיר:

Phone: +972-50-3457801


מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות