חברת IntraPosition גייסה 1.5 מיליון דולר בהובלת קרן טרה מתכננת להרחיב את נוכחותה העולמית בדגש על צפון אמריקה

חברת הסטארט-אפ הישראלית IntraPosition, אשר פיתחה טכנולוגיית מיקום לאיכון וניווט בתוך מבנים עבור השוק הקמעונאי, גייסה 1.5 מיליון דולר בהובלת קרן טרה (Terra Venture Partners) ובשילוב עם קבוצת משקיעים פרטיים מאירופה בראשות Champel Capital.

חברת IntraPosition מציעה שירותי מיקום מדויקים במיוחד, גם בתוך חנויות, באמצעות שימוש בטכנולוגיית אלחוט בעלת פס רחב (UWB). הפתרון של IntraPosition מציע רמת דיוק של כ-30 ס”מ, מה שמאפשר לקונים לנווט עד לרמת המוצר ולקבל שירותי הודעות מותאמות אישית.

כמו כן, המערכת מאפשרת תמיכה בליקוט יעיל של הזמנות שבוצעו מראש באתר המקוון של הסופרמרקט; ונתונים אנליטיים ברזולוציה גבוהה, המסייעים לזהות את התנהגות הצרכנים תוך כדי תהליך הקניות.

חברת IntraPosition הוקמה ב- 2015 על ידי ירון שביט והיא מעסיקה היום 7  עובדים. משרדי החברה ממוקמים בבנימינה. בימים אלו החברה פעילה בעיקר בשוק האמריקאי, שם מתנהלים מספרים פיילוטים בתשלום, ברשתות מזון מהגדולות בעולם.

המוצרים של החברה מתבססים על רכיב פיזי המתחבר לעגלה. כדי ליהנות מתהליך הקנייה המשודרג על הקונה לסרוק באמצעות הסמארטפון קוד QR המופיע על הרכיב. בנוסף לפעילות בתחום הקמעונאות, החברה מציעה פתרונות איכון בזמן אמת גם בתעשיות נוספות כגון תעשיית המכרות התת קרקעיים, שם המערכת מתממשקת עם מערכת ניהול מכרה ומספקת תמונת מצב עדכנית של עובדים כמו גם כלי עבודה ורכבים.

תעשיה נוספת בה עושה החברה צעדים ראשונים היא תעשיית הבריאות, שם יש צורך לעקוב אחר מיקומם של מכשירים רפואיים יקרים ברחבי בית החולים, זאת כדי לחסוך זמן חיפוש עבור הצוות הרפואי ולמנוע פחת מיותר.

ירון שביט, מייסד ומנכ”ל IntraPosition: “לאחרונה אנו עושים את צעדינו הראשונים בשווקים של צפון אמריקה ואירופה. אנו רואים עניין רב מצד חברות קמעוניות מובילות וספקי אפליקציות קמעוניות, המגלים בטכנולוגיה שלנו. זה מעיד עד כמה השירות חיוני ותואם לצורכי השוק. השירות שלנו מתממשק בקלות עם כל אפליקציה קיימת, בין אם מדובר בפיתוח פנימי של הקמעונאי או באפליקציה של ספק חיצוני. הטכנולוגיה הייחודית של IntraPosition  מאפשרת בעצם “דיגיטציה”  של סופרמרקטים פיזיים ומסייעת לקמעונאים ליצור עבור לקוחותיהם חוויית קניות, ידידותית, אישית יותר ומותאמת למיקום הקונה בחנות, בכל רגע נתון.”

תגובות סגורות