חדשות היום

התעשייה האווירית מרחיבה את פעילותה בהודו וחותמת על מספר שיתופי פעולה אסטרטגיים חדשים:

  • תקים מרכז שירות ותחזוקה למערכות הגנה אווירית בהודו המרכז יוקם עבור כלל הזרועות בהודו, בשיתוף פעולה עם החברה הממשלתית ההודית BEL
  • חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בתחום המל”טים עם החברות ההודיות HAL ו- DTL שירחיב את נתח השוק הפוטנציאלי בהודו,
  • שיתופי הפעולה יממשו את עקרונות מדיניות ‘Make in India‘, של הממשל ההודי

במסגרת תערוכת תערוכת DefExpo המתקיימת בלקנאו שבהודו, חתמה הבוקר התעשייה האווירית על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות מקומיות מובילות, לייצור מגוון מערכות אסטרטגיות מתקדמות עבור מערכת הביטחון המקומית, בהתאם ליוזמת Make In India שמנהיגה ממשלת הודו.

במסגרת פעילות בתחום ההגנה האווירית, התעשייה האווירית והחברה הממשלתית ההודית BHARAT ELECTRONICS LIMITED (BEL) חתמו על מזכר הבנות (MOU) שבמסגרתו שתי החברות ישתפו פעולה ויקימו מרכז שירות ותחזוקה למערכות הגנה אווירית בכל רחבי הודו. המרכז יספק שירותי תחזוקה ותמיכה טכנית לשלושת זרועות הצבא ההודי: חיל האוויר, חיל הים וזרוע היבשה. שיתוף הפעולה ממנף את שיתוף הפעולה הקיים בין החברות ונועד לתת מענה לטווח ארוך למערכות ההגנה האווירית מבית התעשייה האווירית הקיימות בהודו ומערכות נוספות העתידות להיכנס לשירות מבצעי בחילות השונים.

במסגרת פעילות בתחום המל”טים, התעשייה האווירית חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בתחום המל”טים עם החברות ההודיות המקומיות Hindustan Aeronautics Limited (HAL) וחברת (Dynamatic Technologies Limited (DTL. הסכם זה יביא לידי ביטוי יכולות קיימות שפיתחה התעשייה האווירית במרוצת השנים בתחום המל”טים, ויקדם את ייצור המל”ט ההודי, בהתאם למדיניות הממשל ההודי של ‘Make In India’. השותפות האסטרטגית עם החברות ההודיות תעניק לתעשייה האווירית את האפשרות לענות על הצרכים של הלקוח המקומי בצורה מיטבית, בשל היכרותן עם הטכנולוגיות והצרכים הרלוונטיים של הלקוח. בנוסף, התעשייה האווירית הקימה גוף MRO למערכות מל”ט בהודו, בשיתוף פעולה מקומי, על מנת לספק ללקוח מענה מידי בזמינות גבוהה וסבב טיפולים קצר.

סמנכ”ל התעשייה האווירית ומנהל חטיבת כלי טיס צבאיים, משה לוי: “אנו נרגשים לחתום על ההסכם האסטרטגי עם שותפינו מ-HAL ו- DTL. הודו הינה שוק אסטרטגי חשוב בכל הנוגע למל”טים, ואני סמוך ובטוח שהיכולות והניסיון רב השנים של התעשייה האווירית בתחום מערכות המל”ט, יחד עם יכולותיהן הטכנולוגיות של HAL ו- DTL, יביאו לקפיצת מדרגה משמעותית בתחום.”

סמנכ”ל התעשייה האווירית ומנהל חטיבת מערכות, טילים וחלל, בועז לוי: “מזכר הבנות זה מהווה המשך שיתוף פעולה, והעמקת הקשר עם חברת BEL. שותפות זו תשלים את יכולתה של התעשייה האווירית לספק פתרונות למערכות ההגנה האווירית בהודו, ולתת מענה מיטבי בזמן אמת ובשטח עם שותפינו ולקוחותינו בהודו. שיתוף פעולה זה הינו אסטרטגי עבור התעשייה האווירית, ולקוחותיה. אנו מקווים להרחיבו בתקופה הקרובה”.


בתמונה כותרת: החתימות בתערוכה בהודו, קרדיט לצילום התעשייה האווירית

מערכת ניו-טק מגזין גרופ

תגובות סגורות