חדשות היום

מאסיבית מגייסת את מדפסות התלת מימד המהירות שפיתחה החברה להדפסת אלפי מסיכות מיגון לרופאים בישראל ובחו״ל

המחסור החמור במגני פנים מלאים בבתי החולים בישראל, הביא בשבוע האחרון להתגייסות כללית של חברות מובילות בתעשיית ההדפסה בתלת ממד, שהעמידו לרשות המלחמה במגפה את הידע, הטכנולוגיה ובעיקר את החומרים והמדפסות.

חברת מאסיבית (Massivit 3D Printing Technologies) מלוד, שפיתחה טכנולוגיה ייחודית להדפסה תלת ממדית בפורמטים גדולים ובמהירות שהיא בין פי 10 לפי 30 ממהירות הדפסת תלת ממד ׳רגילה׳,

הכריזה על גיוס כללי של כלל החברה, על סניפיה בחו״ל. המשימה: עיצוב חלקים למגן פנים ארגונומי, כזה שניתן להתאים להדפסה במדפסות המהירות של החברה. המשימה הופקדה בידי המעצב התעשייתי של החברה ולאחר מספר מודלים וניסיונות הדפסה נמצא הפתרון.

״אף שמרבית עובדי החברה בישראל נמצאים בחל”ת, הם התנדבו להגיע ולהפעיל את המכונות ולייצר את מגיני הפנים בקצב של כ- 200 מגינים ביום לכל מכונה״, אומר ארז צימרמן, מנכ״ל מאסיבית. לדבריו, החברה תורמת את המגינים ישירות לצוותים רפואיים ואילו המודל הממוחשב של מגני הפנים נמצא להורדה, חינם לכולם באתר החברה וניתן להדפסה גם על מדפסות של חברות אחרות. היות ולחברה יש כיום מעל מאה לקוחות, המשתמשים במכונותיה, בכל רחבי העולם – כולל ישראל, המודל הממוחשב נשלח אל כולם במטרה שגם הם יתרמו את חלקם. למטרה זו, מאסיבית מספקת ללקוחותיה שנרתמו למאמץ, חומר הדפסה בחינם. לקוחות מאסיבית באיטליה, ספרד, פורטוגל, ארצות הברית, תאילנד, אירלנד, בלגיה ועוד, כבר נרתמו ליוזמה ומייצרים מגני פנים לצוותי הרפואה בארצותיהם.


 

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות