עובדי אינטל יוכלו להמשיך לעבוד מהבית עד יוני 2021

אם מוסדות החינוך יהיו סגורים, החברה תאפשר לעובדים להגיש החזר הוצאות על טיפול בילדים, לימודים מרחוק או סיוע בטיפול בהורים מבוגרים בהיקף של 300 דולר לחודש

חברת אינטל עדכנה את עובדי החברה ברחבי העולם בהמשך מדיניות העבודה תחת מגבלות ה- covid-19. ראשית, החברה דוגלת בגישת החזרה לקמפוסים בשלבים, אך עם זאת ובהתאם למצב הנוכחי, אינטל תאפשר לעובדיה שמעוניינים בכך להמשיך לעבוד מהבית עד סוף חודש יוני 2021.

שנית, החל מה-1 בספטמבר 2020 ועד יוני 2021 אינטל תחל תכנית חדשה, במסגרתה ניתן יהיה להגיש החזר הוצאות חודשי בגין טיפול בילדים או עזרה עבור לימודים מרחוק כמו גם סיוע בטיפול בהורים מבוגרים – זאת בגין ימים שבהם מוסדות החינוך (בתי ספר), יהיו סגורים נוכח משבר הקורונה. 300 דולר לחודש ולעובדים סטודנטים 150 דולר.

שלישית, החברה תעניק שירות ארגונומי לכל עובד. ניתן יהיה להזמין עד הבית את הכיסא האישי מהקמפוס וכן לקבל החזר הוצאות עד גובה של 500 דולר לטובת רכש של ציוד משרדי ו-30 דולר מימון להוצאות Wi-Fi לחודש הקשורות לעבודה.

אינטל ישראל מעסיקה כ-13,700 עובדים ב-3 מרכזי פיתוח (חיפה, ירושלים ופתח תקווה), במפעל ייצור בקריית גת, במובילאיי ובמרכזים נוספים.


 

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות