חדשות היום

קארדיאקסנס מקבוצת ההשקעות של חברת מרחביה מדווחת על סיום מוצלח של השלב הראשון בניסוי למדידת קצב נשימה בבית החולים איכילוב

בשלב השני של הניסוי אשר יחל בשבועות הקרובים ישתתפו 50 נבדקים נוספים

חברת מרחביה אחזקות והשקעות (סימול: מראח) הבורסאית מדווחת כי חברת קארדיאקסנס (Cardiacsense Ltd), בה מחזיקה החברה 5.67% מהון המניות המונפק והנפרע בדילול מלא, מדווחת על סיום השלב הראשון בניסוי למדידת קצב נשימה בבית החולים איכילוב. במסגרת הניסוי נוטרו 30 נבדקים באמצעות השעון החכם שפיתחה קארדיאקסנס. קארדיאקסנס צפויה להתחיל בשבועות הקרובים בשלב השני של הניסוי בו ישתתפו 50 נבדקים נוספים.

במסגרת השלב הראשון של הניסוי, ענדו הנבדקים את השעון החכם שפיתחה קארדיאקסנס וכן מכשיר ייחוס מאושר FDA. להערכת קארדיאקסנס הנתונים שנאספו באמצעות השעון של החברה תאמו ברמה גבוהה לנתונים שנאספו באמצעות מכשיר הייחוס.

במקביל, מקדמת קארדיאקסנס ניסוי קליני נוסף בבית החולים איכילוב בהשתתפות 40 נבדקים שמטרתו הוכחת יכולת ויעילות השעון החכם במדידת קצב נשימה רציף. תוצאות הניסוי יוגשו לאישור ה-CE וה-FDA.

קארדיאקסנס השלימה לאחרונה ניסוי בו הוכיחה יעילות של יותר מ-99% באיתור הפרעות בקצב לב, בעוד הדרישה הרגולטורית לקבלת אישור הינה להשגת יעילות של 96%. אישור ה-FDA יאפשר לחברה לפעול למכירת המוצר גם במדינות יעד מרכזיות נוספות, בראשן בשוק האמריקאי. השעונים הרפואיים של החברה כוללים יכולת זיהוי הפרעות קצב לב, ביניהן פרפור עליות, המהווה אחד מהגורמים העיקריים לגרימת שבץ מוחי.


 

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות