חדשות היום

קונקטו הישראלית גייסה 3.5 מיליון דולר בסבב Seed ומשיקה את פלטפורמת ‘Reveal & Disrupt’ המספקת למותגים ויזיביליות לשלבים הראשונים של מסעות הצריכה ברשת

בעזרת הגיוס, אותו הובילה TPY Capital, החברה מתכוונת להגדיל את צוות הפיתוח וצוות הדאטא סיינס

תל אביב, ישראל – בנובמבר, 2020 – קונקטו (Konnecto), הפלטפורמה המספקת למותגים ויזיביליות להתנהגות צרכנית ולשלבים הראשונים של מסעות הצריכה ברשת, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס Seed בסך 3.5 מיליון דולר, בהובלת קרן TPY Capital ובהשתתפות Differential Ventures, Magna Capital Partners, SeedIL Ventures ו- Hike Ventures. המימון הנוכחי ישמש להגדלת צוות הפיתוח והדאטא סיינס של החברה והתרחבות לשווקים חדשים. החברה מפתחת מודלים לזיהוי ומיפוי מסעות צריכה והתנהגויות על פלטפורמות שונות.

קונקטו עובדת עם מותגי Fortune500 מובילים, אשר משתמשים בפלטפורמה על מנת לקבל תמונת מצב וניתוחים של דפוסי התנהגות בשלבים הראשונים והמוקדמים ביותר במסעות הצריכה, הרבה לפני שהצרכנים מבצעים רכישה אצל מותגים מתחרים. הפלטפורמה שהחברה פיתחה, ‘Reveal & Disrupt’ מציפה איומים  והזדמנויות במסעות הצריכה, ומספקת המלצות לשינוי אסטרטגיות השיווק על מנת להגדיל את נתח השוק של החברות.

“אנו שמחים להודיע על הגיוס, ועל הגדלת הצוות”, אמר ארז נחום, מנכ”ל קונקטו. “התנהגות הצרכנים ברשת השתנתה משמעותית בשנה האחרונה, ועדיין, למותגים אין ויזיביליות לשלבים הראשונים והכל כך חשובים של מסעות הצריכה, מה שמשפיע ישירות על היכולת שלהם לבנות ולהוציא לפועל אסטרטגיות שיווקיות יעילות להגדלת נתח שוק. השקת ‘Reveal & Disrupt’ היא צעד משמעותי בחזון שלנו לשנות את התפיסה הקיימת בתעשייה.

גיא ימין שותף ומנהל ב- TPY Capital. “אנו שמחים לקחת חלק במסע זה. כעת יותר מתמיד יש צורך בניתוח מדויק של נתוני צרכנים והפיכתו לתובנות עסקיות מעשיות. המגפה העולמית הגדילה דרמטית את היקף הפעילות המקוונת והובילה לשינויים קיצוניים בצריכה, ושילוב שני אלה מייצר הזדמנות לקונקטו ומקנה לה יתרון משמעותי”.

קונקטו נבחרה לאחרונה מבין מאות סטארטאפים להשתתף ב- Intel Ignite, תכנית הצמיחה של אינטל, לצד 8 סטארטאפים נוספים בתחומים שונים.


תמונת כותרת:  המייסדים

משמאל: חצב וולף סמנ”ל טכנולוגיות, מרני מנדל סמנכ”לית תפעול, ארז נחום מנכ”ל

 

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות