חדשות היום

לקראת השלמת המיזוג, ALD הבורסאית ממשיכה לקדם עסקאות משותפות עם האב סקיוריטי

חתמו הסכם משותף עם חברת   Trilogy Networks לאספקת שירותי סייבר ואמינות מערכות

לקראת המיזוג הצפוי של חברת ALD שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת”א עם חברת הסייבר HUB Security , דיווחה הבוקר (א’) אי.אל.די על הסכם נוסף משותף לשתי החברות, עם חברת   Trilogy Networks המפעילה ענן פרטי הראשון בעולם לרשתות טלקום שמטרתו לקשר בין מפעילי רשתות ונותני שירותים כדי לחלוק משאבים ולספק פתרונות חדשים לאבטחת סייבר, תשתיות IoT ו- G5 .

הלקוח המשותף מוביל מיזם בשם Rural Cloud Initiative, שמטרתו להוביל קואליציה של מפעילי רשתות וספקיות טכנולוגיה המחויבות לקידום האצת השינוי הדיגיטלי של אמריקה הכפרית בשטח של כ – 1.5 מיליון מיילים מרובעים  ואשר תוקצב על ידי הועדה הפדרלית האמריקאית לתקשורת בסכום של כ – 9 מיליארד דולר.

מטרת ההסכם היא לשתף פעולה, יחד עם שותפים אחרים ביוזמת ענן הכפר, לצורך גיבוש שירותי אבטחת סייבר מתקדמים ואמינות מערכות.

החברה מעריכה כי תנאי ההתקשרות הכספיים ייסגרו במהלך השנה ולכך עשויה להיות השפעה מהותית על תוצאות החברה עוד השנה.

לדברי דותן משה, משנה למנכ”ל ALD: “העסקה הזו היא עוד הוכחה לכך שהסינרגיה בין אי.אל.די לבין האב סקיוריטי מייצרת ערך מוסף גם ללקוחות וגם למשקיעי החברה. בימים אלה אנו פועלים על מנת לייצר פייפליין של לקוחות משותפים ועסקאות שמביאות לידי ביטוי את החיבור הטבעי בין שירותי הייעוץ המתקדמים של אי.אל.די לבין טכנולוגיית הסייבר הייחודית של האב סקיוריטי”.

ALD  חתמה על הסכם מחייב למיזוג עם האב סקיוריטי

מוקדם יותר השנה הודיעה אי.אל.די כי חתמה על הסכם מחייב למיזוג פעילות עם חברת  HUB Security בשווי 145.3 מיליון דולר אחרי הכסף. העסקה תעשה על פי שווי כולל שלאחר המיזוג של 145.3 מיליון דולר ושיעור ההחזקה של בעלי מניות HUB בחברה לאחר ההקצאה צפוי להיות כ-51% שלא בדילול מלא.

את המיזוג וגיוס הכספים מובילים חברת ההשקעות A-Labs Advisory & Finance Ltd וקרן קלובר וולף קפיטל.

עסקה משותפת גם עם ענקי הביטוח Marsh ו-Arch מקבוצת לוידס העולמית

מוקדם יותר החודש דיווחה אי.אל.די על הסכם ראשון משותף לשתי החברות, לאספקת פתרונות הגנת סייבר לחברות מקבוצת הביטוח של לוידס העולמית (Loyds) הפעילות בכ-130 מדינות.

הפתרון המוצע הינו הגנת סייבר המותאמת לחברות הביטוח משולבת באבטחת אמינות מערכות גבוהה. לחברת האב סקיוריטי מוצר ייחודי להגנת סייבר על נכסים דיגיטליים, שמבוסס על טכנולוגיה ייחודית ומוגנת בפטנט, מהמתקדמות בעולם ואילוALD  מספקת שירותי אמינות מערכות ואבטחת איכות לתאגידים בינלאומיים וממשלות בעולם מזה כ-36 שנים. לאחר המיזוג יסופקו שירותים אלו כמכלול אחד על ידי החברה המאוחדת. בכך למעשה יציגו לראשונה שתי החברות המתמזגות פתרון משותף לענף הביטוח, אשר מיועד לשמש גם תאגידים וממשלות.

החברה דיווחה עוד, כי אספקת השירותים והמוצרים צפויה להתבצע כבר במהלך 2021 והיקף השירות יכול להיות מהותי בהיקפו לתוצאות החברה הממוזגת במהלך שנת 2021.


תמונת כותרת: דותן משה (קרדיט יח”צ)

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות