חדשות היום

ROBOTIZE, חטיבת הרובוטיקה של מיטווך, חתמה על שותפות אסטרטגית עם SoftBank Robotics

בעקבות החתימה תחל ROBOTIZE למכור בישראל את Whiz, רובוט שיתופי (קובוט) לשאיבת אבק ולטאטוא רצפות, המיועד לניהול מתקנים ארגוניים/תעשייתיים, לקבלני ניקיון ולמלונות.

20 באפריל 2021, תל אביב – SoftBank Robotics EMEA (SBR) מקבוצת SoftBank Robotics, מובילה עולמית בתחום פתרונות הרובוטיקה, חתמה על שותפות אסטרטגית עם מיטווך, חברת טכנולוגית המידע הוותיקה בישראל. במסגרת ההסכם, תספק החברה לשוק הישראלי באמצעות ROBOTIZE, חטיבת הרובוטיקה של מיטווך, את הרובוטים של SBR. המוצר הראשון שישווק בישראל הוא ה- Whiz, רובוט הניקיון התעשייתי הראשון באירופה, המיועד ללקוחות בתחום ניהול המתקנים (FM), קבלני ניקיון ובתי מלון.

 מדובר בשותפות נוספת בשורה של שותפויות חדשות שעליהן חתמה SBR בחודשיים האחרונים, באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, בעקבות המשך העלייה בביקוש ל-Whiz, שלמעלה מ-16,000 יחידות שלו פועלות כעת בעולם.

“אנו מתמחים במחשוב כללי ומותאם ובפתרונות טכניים מתוחכמים” אומר ד”ר דדי מיטווך, מנכ”ל מיטווך. ROBOTIZE”, חטיבת הרובוטיקה שלנו, ומובילה בשוק ההטמעות המקומי של פתרונות רובוטיקה, צופה ל-Whiz פוטנציאל רב ביצירת שינוי משמעותי עבור לקוחותינו. עקב מגפת הקורונה, יש בישראל צמא אמיתי לחדשנות ולשיפור של ביצועי הניקיון וההיגיינה. Whiz יאפשר לחברות ניהול מתקנים ולקבלני ניקיון לעמוד בהסכמי רמת שירות, להתעלות עליהם ולהציג את הנתונים שמוכיחים זאת. אנחנו שמחים להביא להם עכשיו את Whiz.”

Whiz הוא קובוט ניקיון אמין וקל לשימוש עם ניידות אוטונומית, שמיועד לשאיבת אבק ולטאטוא רצפות. הוא מתפקד לצד צוותי ניקיון מסחריים, מטפל במשימות נשנות ועתירות מאמץ של שאיבת אבק על שטחי רצפה גדולים, ומפנה את העובדים להתמקד במשימות עם ערך גבוה שמחוללות שינוי אמיתי במתן השירות ובשביעות רצון הלקוח, כמו לדוגמה, ניקוי של משטחים קשים, כמו ידיות של דלתות ולחצנים של במעליות, החיוני למניעת הדבקה בקורונה.

Whiz מסוגל לנקות עד 500 מ”ר לשעה, ומחזור טעינה מלא מאפשר לו לכסות עד 1,800 מ”ר. ביצועי הניקיון שלו יותר יעילים ועקביים בהשוואה לשיטות המקובלות של צוותי הנקיון המשתמשים בשיטת “Spot Cleaning”, כדי לכסות שטחי רצפה גדולים.

לדברי סטפנו בנסי, מנכ״ל SoftBank Robotics EMEA: “אנחנו תמיד שמחים לעבוד עם חברות מתקדמות שמספקות שירותים מתקדמים ומסייעות ללקוחות להתמודד עם תקופה מאתגרת במיוחד. ROBOTIZE של מיטווך עונה על ההגדרה הזאת במדויק. עם המשך ההשפעה המשבשת של המגפה על המשק והעסקים אנו חווים גידול מתמשך בביקוש לרובוטים שלנו ול- Whiz יש כאן תפקיד חשוב: לפנות את עובדי הניקיון להתמקד בשטחים עתירי תנועה ומגע, כמו גם לפצות על חברי צוות נעדרים. קבלני הניקיון ומנהלי המתקנים מתמודדים כיום עם לחץ עצום לשפר את הביצועים והעקביות של הניקיון, לוודא שהבניינים באחריותם בטיחותיים והיגייניים ולעודד אנשים לשוב לעבוד.”


קרדיט SBR

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות