חדשות היום

Verbit הישראלית רוכשת את VITAC האמריקאית

Verbit המפתחת פלטפורמת תמלול מבוססת בינה מלאכותית רוכשת את חברת VITAC האמריקאית ובכך הופכת לפלטפורמת התמלול הגדולה בעולם

חברת הסטארט אפ הישראליתVerbit  שפיתחה מערכת תמלול מבוססת בינה מלאכותית לתמלול קבצי אודיו ווידאו בזמן אמת וגייסה עד כה למעלה מ- 122 מיליון דולר, רוכשת את חברת VITAC האמריקאית – ספקית כתוביות בזמן אמת בעולם בתחום המדיה. רכישה זו תמצב את Verbit כשחקנית מספר אחת בעולם בשוק התמלול והכתוביות בתחומי המשפטים, המדיה, החינוך, ובמגזר הציבורי והעסקי.

רכישה זו מוכרזת לאחר שלפני מספר חודשים בישר תום ליבנה, מנכ”ל ומייסד החברה כי בכוונת Verbit לנקוט באסטרטגית רכישה של חברות תמלול. Verbit  שמה לה כיעד לצמוח על בסיס גידול לא אורגני בנוסף לצמיחה האורגנית המואצת שחוותה החברה בשנה האחרונה, מה שהופך את ורביט לאחת החברות שצמחו הכי מהר בעולם תוך זמן כל כך קצר מיום הקמת החברה לפני כ-4 שנים.

רכישתה של  VITAC תרחיב את יכולותיה של Verbit ואת קהל הלקוחות שלה בתחום המדיה, ובכך תהפוך אותה לשחקן המשמעותי ביותר בתחום התמלול והכתוביות עם לקוחות מהשורה הראשונה כמו CNN ,FOX ועוד. לצד העמקת החדירה בתחום המדיה, Verbit תעמיק את אחיזתה בתחומים נוספים בהם מוכרת את פתרונותיה היום.

חברתVITAC   נוסדה ב-1986 ומשמשת כיום ספקית הגדולה ביותר של כתוביות בזמן אמת בצפון אמריקה. לקוחותיה כוללים את חברת השידור הגדולות בעולם וכן את רוב רשתות הכבלים המובילות בארצות הברית, כמו גם אוניברסיטאות וארגונים ממשלתיים. פתרונות החברה כוללים הנגשת כתוביות בזמן אמת ותומך במספר רב של שפות.

בשילוב מומחיות התמלול של ,VITAC יכולה כעת Verbit להציע ללקוחותיה סל רחב  של פתרונות טכנולוגיים וכתוצאה תהפוך לפלטפורמת תמלול ושירותי כתוביות שתכלול לראשונה את טכנולוגיית ה-RESPEAKING  (טכניקה לזיהוי דיבור המתורגמת בשידור חי לכתוביות על המסך ומונגשת לקהל חרשים וכבדי השמיעה). רכישה זו, תאפשר ל- Verbit להנגיש פתרונות לעולמות תוכן נוספים ותהפוך את הפלטפורמה שלה לעשירה יותר במוצרים טכנולוגיים מבוססי בינה מלאכותית, אינטגרציות חדשניות לפלטפורמות שידורי וידאו ותמיכה מלאה בתרגום תמלולים לכל שפה. בנוסף, החברה מעסיקה מנהלי לקוחות שהם מומחים בתחום אשר מובילים ומלווים את הלקוחות לכל אורך השימוש במוצרי החברה.

כך, עם כוח העבודה הגדול ביותר והמקצועי ביותר בתחום הכתוביות, Verbit תקדם את חזונה ומטרתה – הנגשת תכני וידאו ואודיו לכל דורש באמצעות יכולות הכתוביות המדויקות שלה.

״אנו שמחים להמשיך ולחזק עוד יותר את מעמדנו כמובילי שוק בענף התמלול״ אומר תום ליבנה מנכ״ל ומייסד  Verbit. ״השותפות עם VITAC תאפשר לנו ולהרחיב את מכלול פתרונות שירותי ומוצרי החברה לשוק המדיה והתקשורת ואף לתמוך בצורה מיטבית טובה יותר בתחומים הנוספים אותן משרתת כיום החברה – חינוך אקדמיה, משפט וחברות עסקיות גדולות. נמשיך להשקיע בטכנולוגיה שלנו ובגיוס מאות עובדים חדשים, על מנת להמשיך להתפתח ולתת את המענה הטוב ביותר לצרכים המשתנים של הלקוחות שלנו”.

“אנו שמחים להצטרף למשפחת Verbit״ אומר כריס קראוול מנכ״ל VITAC. “התרשמנו מהצמיחה המהירה, היכולות והיתרונות הטכנולוגיים של Verbit וההון האנושי ויחד אנו מצפים להרחבת השירות לתחומים נוספים עם לקוחות בכל הענפים.”

חברת Verbit הישראלית משתמשת בטכנולוגיית AI כדי לתמלל אודיו לטקסט כתוב במגוון תחומים תוך שימוש בלמעלה מ-30 אלף מתמללים פרילנסרים  בדיוק תוצאות התמלול. כך, ׳המכונה׳ לומדת, משתפרת ומדייקת את האלגוריתם, כך גם עולה דיוק התוצאה ללמעלה מ-  99% דיוק. השילוב בין הבינה האנושית למלאכותית מאפשר תיקונים ושכלולים בזמן אמת ובקצבים גבוהים.


בתמונה: Verbit Compnay Photo by Eric Sultan

קרדיט תמונה – אריק סולטן.

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות