חברת רפאל זכתה בחוזה בהיקף של 80 מיליון דולר לאספקת חליפת מערכות לחימה ימיות למדינה בדרום אסיה

 במסגרת החוזה תספק רפאל חליפת מערכות לחימה ימיות המותאמות לסירות תקיפה מהירות

חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע”מ, מדווחת היום (ד’) כי זכתה בחוזה בשווי של כ-80 מיליון דולר במסגרתו תספק חליפת מערכות לחימה ימיות מקיפה המיועדות לסירות תקיפה מהירות מסוג שלדג Mk V המיוצרות ע”י מספנות ישראל, למדינה בדרום אסיה. החוזה יבוצע במהלך שלוש שנים.

מדובר במערכות לחימה ימיות מתקדמות, הכוללות מערכת ניהול לחימה (CMS), מערכות נשק מופעלת מרחוק טייפון ומיני טייפון, טילי גיל (טילים אלקטרו- אופטיים רב תכליתיים) ימיים, מערכת תקשורת פנימית של Sea-Com ו- BNET Tactical Data Link, יחד עם רכיבים נוספים וכולל שירותי תחזוקה ותמיכה מלאים.

רן תבור, סמנכ”ל, ראש מנהלת מערכות לחימה ימיות ברפאל: “המערכות הימיות שלנו משלבות את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והוכיחו יכולות במספר רב של תחומים זאת לצד ניסיון מצטבר בביצוע פרויקטים ימיים גדולים עם לקוחות בארץ ובעולם. המערכות הימיות כוללות טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך בין היתר מערכות טילים מתקדמות עם ביות אלקטרו-אופטי, ראייה ממוחשבת, בינה מלאכותית ואלגוריתמים לקבלת החלטות המאפשרות מגוון רחב של אפשרויות פריסה לבחירה. יש לנו את היכולת להציע ללקוחות השונים גמישות והתאמה מלאה לצרכים המבצעיים והאיומים הקיימים והעתידיים”.


קרדיט צילום: דוברות רפאל

מערכת ניו-טק מגזין גרופ

תגובות סגורות