חדשות היום

קיידנס מרחיבה את שיתוף הפעולה עם TSMC ומיקרוסופט להאצת Timing Signoff בענן של רכיבים בהיקפי ענק

לקוחות נהנים משיפור היעילות והמדרגיות בעזרת פתרונות ה-signoff של קיידנס והטכנולוגיה של  TSMC ושל מיקרוסופט Azure בענן, עם פלטפורמת Cadence CloudBurst;

פתרון Tempus Timing Signoff של קיידנס הפגין מדרגיות מבוזרת בתכנונים עם יותר מ- 10 מיליארד טרנזיסטורים, תוך הפחתת עלויות המחשוב והשגה של יעילות מרבית

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) מכריזה על תוצאות שיתוף הפעולה עם TSMC ומיקרוסופט, שהתמקד בניצול תשתית ענן כדי להאיץ timing signoff של תכנונים עם יותר מ-10 מיליארד טרנזיסטורים. תכנונים גדולים אלה הם הלב של יישומים חדשניים בתחומים מתקדמים, כגון hyperscale computing, גרפיקה ולמידת מכונה (ML). בהתחשב בגודל העצום של תכנונים אלה, צוותי הנדסה ניצבים כל הזמן בפני אתגרי העמידה בלוחות הזמנים ובתקציב המחשוב.

הודות לשיתוף פעולה זה, לקוחות יכולים להאיץ את לוח הזמנים של ה-timing signoff שלהם ולהפחית את עלויות המחשוב, על ידי אימוץ הפתרון Tempus Timing Signoff של קיידנס והטכנולוגיות של TSMC, על פלטפורמת Cadence CloudBurst המוכנה-לשימוש ופלטפורמת הענן Azure של מיקרוסופט.

“מהנדסי מוליכים-למחצה פורצים גבולות בעקביות ומתכננים מערכות גדולות יותר ויותר, וזה קריטי שצוותי התכנון יעמדו בלוחות הזמנים הצפופים של המוצרים”, אמר סוק לי, סגן נשיא חטיבת ניהול תשתיות התכנון ב-TSMC. “במהלך השנה האחרונה,  שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם קיידנס ומיקרוסופט באמצעות TSMC OIP Cloud Alliance, העניק ללקוחות המשותפים שלנו גישה לטכנולוגיות המתקדמות שלנו, לפתרונות ה-signoff והענן של קיידנס, כמו גם לפלטפורמת הענן Azure של מיקרוסופט, כדי להתמודד בצורה חלקה עם תכנוני מערכות בקנה מידה של ג’יגה ולהשיק במהירות את המוצרים התחרותיים שלהם לשוק”.

מוחטבא חמיד, מנהל חטיבת סיליקון, מידול וסימולציה ב-Microsoft Azure: “פלטפורמת הענן Azure מאפשרת ללקוחות HPC להרחיב את גבולות האפשרי בתרחישים תובעניים כמו חתימה (signoff) של תכנונים בשלב הסיליקון. שיתוף הפעולה שלנו עם קיידנס ו-TSMC ממשיך לסלול את הדרך להאצת תכנוני סיליקון באמצעות הענן, ומאפשר לתעשייה לספק את המוצרים האיכותיים ביותר ולעמוד ביעדי זמן ההגעה לשוק”.

ד”ר צ’ין-צ’י טנג, סמנכ”ל בכיר ומנהל קבוצת Digital & Signoff בקיידנס: “באמצעות שיתוף הפעולה המתמשך עם TSMC ומיקרוסופט, אנו קובעים אמת מידה חדשה בתעשייה ומשפרים את היכולת של לקוחותינו לעמוד בלוחות הזמנים שלהם בעזרת פתרון Tempus Timing Signoff בענן. המדרגיות של התוכנה שלנו בענן, וסביבת  Cadence CloudBurst המוכנה-לשימוש, מאפשרות ללקוחותינו לנהל ביעילות את הפרויקטים הרגישים והתובעניים ביותר לתכנון מוליכים למחצה”.

לפרטים ומידע נוסף על שיתוף הפעולה ניתן להוריד נייר עמדה הכולל אסטרטגיות לשיפור המדרגיות בענן, וכן דוגמאות מפורטות לשימוש בפתרון Tempus Timing Signoff של קיידנס ו-best practices של Azure Cloud IT מבית מיקרוסופט. להורדת נייר העמדה: https://online.tsmc.com/online/


מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות