חדשות היום

נקסט ויז’ן מדווחת על עסקה משמעותית נוספת: החברה מדווחת על קבלת הזמנת בהיקף של כ- 7.4 מיליון דולר

מתחילת השנה דיווחה החברה על 7 עסקאות מהותיות בהיקף של 44.6 מיליון דולר

חן גולן, יו”ר נקסט ויז’ן: “אנו שמחים לדווח על עסקה משמעותית נוספת המעידה על האמון וההערכה הרבה לה אנו זוכים מצד לקוחותינו בזכות ביצועיהם, אמינותם ואיכותם של מוצרי החברה. שמחנו לקחת חלק בתערוכת XPONENTIAL  2024 בסאן דיאגו, שם ניתנה לנו ההזדמנות להציג את מוצרי החברה ללקוחות פוטנציאלים רבים  ולהתרשם מכמות יצרני הכלים שהציגו את מוצריהם  בתערוכה בהם שולבו פתרונות הצילום של חברת נקסט ויז’ן. נמשיך לענות על הביקושים ההולכים וגדלים לצד המשך פיתוח פתרונות נוספים וחדשים לצרכים המשתנים בשוק. זאת לצד שמירה על מעמדנו כמובילי שוק”.

נקסט ויז’ן חברה טכנולוגית המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרון צילומי, יום ולילה מיוצב לכלים קרקעיים ואוויריים כדוגמת מיקרו ומיני מזל”טים ורחפנים, בעלות יחס משקל/גודל וביצועים מהטובים בעולם, מדווחת היום על קבלת הזמנה מלקוח קיים לרכישת מצלמות ומוצרים נוספים של החברה בתמורה לסך כולל של כ-7.4 מיליון דולר.

35% מהתמורה תשולם כמקדמה עד 18 במאי 2024, היתרה תשולם בטרם אספקת המוצרים ללקוח. החברה תספק את ההזמנה בהתאם למועדים מוסכמים ועד לסוף שנת 2024.

מתחילת השנה דיווחה נקסט ויז’ן על 7 עסקאות מהותיות למכירת מצלמות ומוצרים נוספים בהיקפים שונים. סך עסקאות אלה מסתכם להיקף כולל של כ-44.6 מיליון דולר. לצד עסקאות מהותיות אלו המשיכה החברה לקבל ההזמנות שוטפות מלקוחות קיימים וחדשים.

תחזית הצמיחה השנתית של החברה, כפי שפורסמה בדוחותיה השנתיים, עומדת על לפחות 70% במכירות בשנת 2024 (זאת בהמשך לצמיחה דומה בשלושת השנים הקודמות) והגעה להיקף הכנסות של 88.4 מיליון דולר.


קרדיט: יח”צ

מערכת ניו-טק מגזינים בע"מ

תגובות סגורות