חדשות היום

סדרת מוצרי האנקודרים האבסולוטיים מספקת אפשרות פלטי Multi-Turn

טואלאטין, אורגון, ארה”ב – 16 באוקטובר, 2018 – קבוצת Motion Group של CUI הכריזה היום כי הוסיפה של למוצרי האנקודרים המודולאריים האבסולוטיים מסדרת AMT21 מודלים נוספים עם יכולת Multi-turn. מוצרי ה- Multi-turn מסדרת 21AMT מאפשרים מידע מיקום אבסולוטי של 12 bits או 14 bits ומטמיעים מונה סיבובים  14 bits חתום ליישומים המסתובבים ביותר מ- 360 מעלות. מאפיינים אלה מספקים למשתמש את היכולת לעקוב אחר המיקום גם במצבים של השבתת חשמל, כאשר מונה הסובבים יכול להמשיך לפעול באמצעות גיבוי של סוללה, מה שמייתר את הצורך ב- homing sequence.

בהתבסס על הטכנולוגיה הקיבולית ASIC מבית CUI, סדרת 21AMT הינה עמידה ומדויקת ביותר עם אטימות בפני אבק, לכלוך ושמן שמצויים בדרך כלל ביישומים נעים. פרוטוקול 485-RS המהיר שלה לנתוני מיקום מלווה בזרם נמוך של mA 8 ב- V5 ומארז קומפקטי עם מרכזת נעילה להתקנה מהירה. דיוק מוגבר של ±0.2 מעלות מכניות, סדרת 21AMT כוללת בנוסף טמפרטורת פעולה הנעה בין -40°C עד ל- +105°C באוריינטציה רדיאלית וצירית.

המהות הדיגיטלית של המוצרים בסדרת 21AMT מאפשר למשתמשים גם את האפשרות של קונפיגורציית היישור באמצעות CUI’s AMT Viewpoint™ GUI או פרוטוקול 485-RS של האנקודר. בנוסף, הממשק הדיגיטלי של אנקודר 21AMT יכול לשמש להגדרת כתובות למספר רב של אנקודרים החולקים את ה- RS-485 bus.

מוצרי סדרת 21AMT זמינים במיידי במחירים הנעים מ- 49.72 $ ליחידה ל- 50 יחידות באמצעות הפצה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם CUI לקבלת תמחור OEM.

תגובות סגורות