אחרי ההצלחה עם עשרות מיליוני הורדות לאפליקציות שפיתחה: לייטריקס משיקה את אפליקציית ה-Pixaloop להוספת אנימציה ותנועה בתמונות

חברת ההייטק הירושלמית לייטריקס (Lightricks), המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל שמסתכמות ביותר מ-80 מיליון הורדות ברחבי העולם, משיקה את אפליקציית ה-Pixaloop, המאפשרת להפוך תמונה סטטית ומשעממת לדינאמית ו”חיה” באמצעות הוספת תנועה ואנימציות יצירתיות ומגניבות בתמונות שנמצאות על גבי מכשיר המובייל. האפליקציה החדשה, הזמינה בחנות ה-App store, הושקה כחלק ממשפחת ה-Enlight המצליחה אשר כיכבה כבחירה הגלובלית של עורכי אפל לשנת 2015, הגיעה למקום הראשון הכללי בהורדות ב-128 מדינות, שימשה כמקרה מבחן של חברת פייסבוק לרכישת משתמשים והזוכה ב-Apple Design Award היוקרתי לשנת 2017.

אפליקציית ה-Pixaloop מאפשרת “להחיות” כמעט כל חלק בתמונה ולהפוך אותה למגניבה, אומנותית, מתעתעת או מצחיקה באמצעות מגוון כלי העריכה המתקדמים שפותחו בה. ניתן לערוך אלמנט אחד או כמה ביחד, בצורה דומה או שונה, בהתאם לרצון המשתמש ולתוצאה הרצויה: קצוות שיער מתנופפים ברוח, מפל זורם, גלים מתנפצים על החוף, תזוזת עננים בשמיים, להבת אש של נר או אפילו עלייה במדרגות הבית הם רק חלק מהדוגמאות לעצמים שיכולים לעבור אנימציה מצורה סטטית ומשעממת לתמונה חיה ותוססת.

המשתמשים יכולים לקבוע את כיוון התנועה, עוצמתה, התדירות בה היא זזה ואת הצבעים הרצויים לעצמים שבחרו להחיות. לחיצה על העצם הרצוי, מעבר לכלי העריכה המתאים והתמונה הופכת בשניות לאנימציה. ניתן להפוך תמונות לדמיוניות או יצירתיות באמצעות שליטה מלאה על תזוזת העצמים ולהפוך שמיים אפורים לבהירים, עם עננים שזזים בכיוון ובמהירות מסוימים, והכל בלחיצת כפתור אחת. האלגוריתמים המתקדמים באפליקציה מזהים עצמים אמיתיים ויודעים לחזות את אופן תנועתם גם בצורה אמיתית וגם בצורה דמיונית במטרה לאפשר חווית משתמש מלאה.

ה-Pixaloop מביאה עימה פיצ’רים ייחודיים שפותחו על ידי מהנדסי, מעצבי ומתכנתי החברה בישראל: ממשק משתמש קל ואינטואיטיבי שמאפשר להחיות עצמים דוממים בתמונה בצורה מקצועית ומלאה; אפקטים של מצלמה שמאפשרים ליצור תחושה קולנועית הכוללים אפשרות לתחושות של הזזת המצלמה בזמן הצילום, מיקוד, זווית צילום ותאורה; כלי עריכה גיאומטרי מתקדם שתוכנן להכניס אנימציה לעצמים דוממים כמו מדרגות, רצפות ומסדרונות לעריכות אדריכליות בצורה ריאליסטית; שולטים במזג האוויר: שמיים אפורים יכולים להפוך לבהירים או עם עננים קטנים שנעים עם הרוח באמצעות כלי עריכת מזג האוויר האוטומטיים שמבוססים על AI מתקדם.

 

 

תגובות סגורות