חדשות היום

פיליפס מרחיבה את עסקי הניטור והאנליטיקה שלה בתחום הרפואי עם רכישת Xhale Assurance Inc

אמסטרדם הולנד – Royal Philips, מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, הכריזה כי רכשה את Xhale Assurance Inc, חברת scale-up אמריקאית, אשר מפתחת ומשווקת טכנולוגיות חיישנים של הדור הבא לעולם הרפואה. חיישן דופק האוקסימטריה (מדידת החמצן בדם) החד פעמי של Xhale Assurance ממוקם על כנף האף (ala), ויכול למדוד ולשדר באופן אמין את דופק הלב והחמצון בדם בתנאים של מחזור דם נמוך שמקשים על מדידה דרך חיישני אצבע רגילים. טכנולוגיה זו תרחיב ותבדל את מערך פתרונות ניטור הסטורציה בדם של פיליפס, ותאפשר לחברה להתרחב לתחום רפואי שאינו מקבל מענה מספק כיום. לא נמסרו פרטים פיננסים על העסקה.

“חיישן תעלות האף של Xhale מציע יכולות קליניות יוצאות דופן ומחזק את ההיצע שלנו לניטור מטופלים באמצעות טכנולוגיית הדור הבא לבדיקה של דופק וחמצן”, אמר פליקס באדר, מוביל עסקי לניטור ואנליטיקה, פיליפס. “טכנולוגיית החיישן מציעה הזדמנות לפתח מדידה של פרמטרים פיזיולוגיים נוספים. אני נרגש מהיכולת המורחבת שלנו להציע פתרונות שמשפרים את בטיחות המטופל, תומכים בתהליכי עבודה קליניים, משפרים את יעילות המטפל, ומסייעים ללקוחותינו להטמיע שירותי בריאות מבוססי ערך”.

חיישן האף החדשני של Xhale Assurance מאפשר מדידה מדויקת ברמות סטורציה נמוכות שהיא יכולת חיונית עבור מטופלים שעברו התקף לב או אירוע שגרם לתת חמצון. בכך החיישן משפר את בטיחות המטופל, כשהוא מתגבר על הבעיות הקיימות בחיישני סטורציה קיימים, ויכול לספק למטפל התראה מוקדמת על בעיות מתקרבות.

מערך הפתרונות המובילים של פיליפס לניטור מטופלים תואם כל רמות החומרה וסביבות הטיפול של בתי חולים ומערכות בריאות, והוא תומך בטווח רחב של אוכלוסיות מטופלים – החל מאבחון בסיסי ועד למעקב מורכב בטיפול נמרץ. הוא כולל ניטור לצד המיטה ומכשור לביש למטופלים, חיישנים ביולוגיים לבישים ומרושתים חד פעמיים, כלים לקבלת החלטות קליניות, ואפליקציות ניידות למידע קליני בזמן אמת לצד מיטת המטופל. יותר מ- 275 מיליון מטופלים מנוטרים בכל שנה עם פתרונות הניטור של פיליפס.

תגובות סגורות