קבוצת מר נכנסה לרשימת 20 ספקיות פתרונות העיר החכמה המבטיחות בעולם של מגזין CIO REVIEW

קבוצת מר (ת”א: מר), העוסקת במתן פתרונות בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין והסייבר, מודיעה כי נכנסה לרשימת 20 ספקיות פתרונות העיר החכמה המבטיחות בעולם, של מגזין CIO REVIEW. בדירוג צוין כי “בשנים האחרונות קיימת התפתחות ערה בחזית הערים החכמות, ושוק זה צפוי להציג צמיחה משמעותית בשנים הקרובות. על רקע זה, ממשלות וגופי המגזר הציבורי משתדלים לבחור פתרונות יעילים בתחום. כדי להקל על התהליך, כינסנו את רשימה זו, הכוללת 20 חברות שפתרונותיהן יכולים לסייע במימוש חזון הפיכת הערים והקהילות לחכמות ומחוברות.”

“הדיגיטליזציה המהירה הובילה ערים רבות לאמץ את מגמת העיר החכמה, וביכולתה של קבוצת מר לתמוך בהן הן מהפן הטכנולוגי והן בשילובן בתוך פתרון אחד”, אומר צחי פרישברג, ראש תחום ערים חכמות בקבוצת מר. “כאינטגרטור הפועל ברחבי העולם בתחומי התקשורת והביטחון, יש לנו את המומחיות המקיפה הנדרשת לצורך יישום בפועל של גישת העיר החכמה. בנוסף, יש לנו מערכת רחבה של שותפויות טכנולוגיות עם שחקנים מובילים החיוניים למימוש אפקטיבי של ערים חכמות, כולל יצרני חיישנים, ספקיות טלקום וקישוריות, חברות ניתוח נתונים וספקי אבטחה.

על פי המגזין, הקמת עיר המוגדרת ‘חכמה’ היא מורכבת מאוד, שכן היא כוללת ריבוי אירועים ורכיבים קטנים שיש לקחת בחשבון על מנת ש’התמונה הגדולה’ תתממש. “תשתית תקשורת מתקדמת עומדת בבסיס העיר החכמה הפונה לעתיד, שכן היא מאפשרת קישוריות, חלוקת משאבים, אבטחה ומעקב, וניהול התנועה והדרכים בעיר, ולשם כך עליה להיות בעלת יכולת פעולה גמישה שתשלב בין מספר גורמים, ללא הגבלת היקפי התקשורת, בהתאמה לדרישות העיר ותושביה”, כך כותבים ב-CIO REVIEW.

“מעבדות החדשנות של קבוצת מר פיתחו את Smart-M, פלטפורמת ניהול ופיקוד מתקדמת, המתעדכנת בהתאם לשינויים בתחום הטכנולוגיה ואבטחת המידע. המערכת משלבת בין חיישנים והתקני IoT אחרים, מערכות הגנת סייבר ומערכות מידע, ​​על גבי פלטפורמת ניהול אחת מחוברת, ובכך מספקת מודעות מצבית מלאה המאפשרת קבלת החלטות חכמות ותגובה יעילה בזמן אמת ולטווח הארוך. ביצענו מאות פרויקטים מוצלחים בעולם בתחום זה, כולל העיר העתיקה בירושלים, המשחקים האולימפיים באתונה, משטרת בואנוס איירס ועוד כוחות משטרה, מבצעים ביטחוניים, מתקנים מאובטחים ורשויות מקומיות ברחבי הארץ והעולם”, מסכם פרישברג.

בתמונה מעלה: ניר למפרט מנכל קבוצת מר

 

תגובות סגורות