קיסייט משיקה סדרת אוסילוסקופים חדשה InfiniiVision 1000 X-Series

קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) משיקה דגמים חדשים של אוסילוסקופים במשפחת InfiniiVision 1000 X-Series. האוסילוסקופים החדשים כוללים 4 ערוצים, רוחב פס עד 200 MHz, מספקים רמות מדידה ויכולות מקצועיות ומוצעים בעלויות נגישות לכול ארגון. האוסילוסקופים כוללים בין השאר: ארבעה Serial Peripheral Interface (SPI), ומאפשרים חיבור מרחוק למכשיר באמצעות רשת מקומית LAN.

סדרת האוסילוסקופים InfiniiVision 1000 X-Series עושה שימוש באותו ממשק משתמש וטכנולוגיות מדידה המצויות בסדרת הדגמים בעלי הביצועים הגבוהים יותר של משפחת Keysight InfiniiVision. ממשק המשתמש הינו אינטואיטיבי וקל לשימוש עם תכונות מובנות מראש המסייעות למשתמשים לתפעל במהירות את הפונקציות הקיימות ולשפר את יכולות המדידה. המערכת כוללת 17 סיגנאלים שהוטענו מראש ומיועדים להדרכה על המכשיר, זאת כדי לסייע למשתמשים לעשות שימוש מהיר ביכולות המדידה והאנליזה המתקדמות בסדרת InfiniiVision 1000 X-Series.

“ויזואליזציה של סיגנאלים חשמליים מסייעת להבין את הקשר בין משתני הזמן והמתח, אלו נתונים חשובים ליצירת תובנות אצל מהנדסי האלקטרוניקה”, ציין טאיט פולסן, מנהל, Altoo Measurement Science. “הסדרה החדשה של אוסילוסקופים מתוצרתה של קיסייט, DSOX 1000, מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של בדיקת סיגנאלים, ברמת עלויות נמוכה שאין לה תקדים, וזאת מבלי לוותר על האיכות הגבוהה שהתרגלנו לקבל מקיסייט. זה מאפשר ליותר מהנדסים לקבל יותר תובנות והבנה של המוצרים האלקטרוניים שהם מפתחים”.

הדגמים החדשים של InfiniiVision 1000 X-Series מאפשרים לשדרג את רוחב הפס באמצעות רישיון תוכנה ייעודי. כך  מתאפשרת רכישה של מכשיר ברוחב הפס הנדרש היום, ולשדרג בהתאם לדרישות העתיד. סדרת האוסילוסקופים InfiniiVision 1000 X-Series זמינים ברוחבי פס של 70, 100 ו-200 MHz, והם מאפשרים האצה של חדשנות באמצעות:

  • טכנולוגיית Custom Keysight MegaZoom IV ASIC המאפשרת קצב עדכון (update rate) של 50,000 צורות גל (waveforms) לשנייה, וכן קצב דגימה (sample rate) של GSa2 לשנייה. תכונה זו מאפשרת ויזואליזציה של שיבושים אקראיים ולא סדירים או אנומליות שאוסילוסקופים מקבילים עלולים לפספס.
  • אינטגרציה של six-in-one כולל: frequency response analyzer (Bode plotting), function generator, protocol analyzer, digital voltmeter, frequency counter
  • קישוריות של האוסילוסקופ על גבי רשתות LAN המאפשרות למהנדסים מרוחקים לעבוד על גבי אותו מכשיר, כך שמתאפשר לקולגות לשתף פעולה ולחלוק את הציוד המצוי פיסית במקום אחד, ולהשתמש בו בצורה מרוחקת.
  • איכויות מדידה מקצועיות ואנליזה ספקטרלית בציר התדר, מבוססת תוכנה – כולל: fast Fourier transform (FTT) function

“בבואנו לפתח את המודלים בסדרת 1000X עמדה לנגד עינינו סוגיית האיכות. התעשייה זקוקה לאמצעי מדידה שניתן לסמוך עליהם כדי לבצע את ההחלטות הנכונות בתהליך הפיתוח, ובמחיר בר השגה”, ציין דייב ציפריאני, סגן נשיא ומנהל כללי של Keysight Digital Photonics Center of Excellence. “באמצעות מינוף של טכנולוגיה מוכחת בה אנו עושים שימוש באוסילוסקופים היוקרתיים שלנו, קיסייט מציעה ללקוחותיה אמצעי מדידה שהם יכולים לבטוח בהם כבר ברמת ה-Entry Level.”

תגובות סגורות