חברת מארוול תרכוש את Aquantia המייצרת פתרונות איתרנט בפס רחב במיוחד

חברת מארוול, המתמחה בפתרונות מוליכים למחצה ליישומי אחסון, רשת וקישוריות וחברת Aquantia, הנסחרת בבורסה של ניו יורק ומובילה בתחומי קישוריות איתרנט בריבוי גיגה-ביטים, הודיעו על הסכם סופי, שאושר על ידי מועצות המנהלים של שתי החברות, במסגרתו תרכוש מארוול את כל המניות הנסחרות של אקוונטיה, תמורת 13.25 דולר למניה במזומן.

רכישת אקוונטיה משלימה את סל המוצרים של מארוול בתחומי שכבת התקשורת הפיזית מבוססת כבלי נחושת וסיבים אופטיים, תוך הרחבת מעמדה במגזר תקשורת האיתרנט בקצבים של 2.5G/5G/10G. פתרון תקשורת האיתרנט PHY לכלי רכב של אקוונטיה, בשילוב עם מוצרי מארוול לרשת בקצבים של גיגה ביט ומתגים מאובטחים, משתלבים עתה על מנת להציע את סל הפתרונות הרחב והמתקדם מסוגו בתעשייה, לרשתות בקצב מהיר הפועלות בכלי רכב. השילוב הייחודי הזה מאיץ את מימוש החזון של מארוול לעתיד רשתות התקשורת ברכבים, בקצבים הנדרשים על מנת לאפשר נהיגה אוטונומית ברמות 4 ו- 5.

ככל שתעשיית הרכב מרחיבה את אימוץ רשתות האיתרנט במכוניות גם לדגמים פופולאריים ושכיחים בשוק, צפוי מספר יציאות התקשורת הפועלות במכוניות לצמוח באופן דרמטי, בקצב גידול שנתי מוערך של 62%: מ- 53 מיליון ב- 2018 ל- 367 מיליון ב- 2021.

לדברי מאט מאפי, נשיא ומנכ”ל מארוול: “רכישת אקוונטיה תגביר את מעמדה המוביל של מארוול בתחום התקשורת ברשתות בכלי רכב, ותאפשר לה להפעיל רשתות איתרנט בקצבים גבוהים כבר בעשור הקרוב. במקביל, אקוונטיה מרחיבה את אפשרויות הגישה של מארוול למגזר תשתיות התקשורת בריבוי גיגה-ביטים, וממצבת אותה כמובילה בסל קישוריות איתרנט מקצה לקצה”.

לדברי פאראג’ אלאי, יו”ר ומנכ”ל אקוונטיה: “שתי החברות חולקות חזון שבו הרשת – בין אם במכונית אוטונומית או בתשתיות ענן – יכולה לספק באופן שקוף את העוצמה הנדרשת לכלכלת נתונים. יש כאן הזדמנות מצויינת ללקוחותינו, שייהנו מהפריסה העולמית של מארוול, תוך הרחבת דריסת הרגל שלנו ביישומים בריבוי גיגה-ביטים”.

העסקה צפויה לתרום מיידית להכנסות למניה   non-GAAP)) של מארוול, תוך יצירת סינרגיה משמעותית של פעילות בהיקף של 40 מיליון דולר אשר תמומש כבר בתוך 12 חודשים לאחר סגירת העסקה.


בתמונה: גיא אזרד מנכל מארוול ישראל

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות