חדשות היום

Harmon.ie מצרפת את יורם יעקבי, מנכ”ל מרכז המו”פ של מיקרוסופט לשעבר, לדירקטוריון החברה לחיזוק אסטרטגיית הצמיחה

harmon.ie, הפלטפורמה הראשונה בעולם לחוויית משתמש המעודדת אימוץ של Office 365 וב- SharePoint בארגונים, הודיעה היום כי יורם יעקבי, מנכ”ל מרכז המו”פ של מיקרוסופט לשעבר, ושלום פסי, מנהל חטיבה ומנהל יחידות הדליברי והתפעול באמדוקס לשעבר, מצטרפים לדירקטוריון החברה. נוסף על צירוף הבכירים יעקבי ופסי, פותחת harmon.ie משרד חדש בניו יורק.

יורם יעקבי מצטרף ל- harmon.ie עם למעלה משני עשורים של ניסיון בניהול הן במיקרוסופט והן באמדוקס. יעקבי שימש כמנהל כללי וסמנכ”ל טכנולוגיות של מרכז המו”פ של מיקרוסופט בישראל שם ניהל צוות של למעלה מ- 2,000 עובדים, סייע בהקמת מאיץ הסטארטאפים של מיקרוסופט והיה שותף להליך הרכישה של מספר חברות ישראליות מובילות. ליעקבי ניסיון עשיר החל מפיתוח מוצר ועד לרישום פטנטים לאפליקציות. תשוקתו לטכנולוגיות מודיעין ולקהילה הטכנולוגית, הובילו אותו להקים את האיגוד הישראלי לטכנולוגיות מתקדמות, בו מנהלים של מרכזי מו”פ בינלאומיים דנים על המטרות המשותפות שלהם ויוצרים קהילת הי-טק קרובה יותר.

“אני שמח להצטרף לצוות של harmon.ie. אני מבצע השקעות והחלטות עסקיות מתוך היכרותי עם אנשים, לכן אחרי שנפגשתי עם הצוות של harmon.ie, נוכחתי שאני מאמין בחזון החברה ורוצה לקחת חלק אסטרטגי בחברה”, אמר יורם יעקבי. “ל- harmon.ie יש את ההנהלה הנדרשת להצליח באמת, המציעה פתרון לדרישה חיונית בשוק. הפתרון של harmon.ie מאפשר איסוף המידע שאנשים צריכים בזמן העבודה למקום אחד תוך ביטול עייפות הפלטפורמה המובילה לתסכול משמעותי וחוסר יעילות”.

יעקבי הצטרף לדירקטוריון ביחד עם עמיתו לתעשייה, שלום פסי. לפסי 20 שנות ניסיון במגוון תפקידים בכירים באמדוקס, לרבות מנהל פיתוח בארה”ב, נשיא חטיבה עסקית (אירופה), ומנהל תיק Bell Atlantic (היום Verizon).

שלום מציע כיום שירותי ייעוץ לחברות טכנולוגיה מובילות, ביניהן: סאפיינס, אלוט וגו-ארק, תוך מתן ייעוץ מותאם אישי לכל חברה על בסיס ניסיונו העסקי והאסטרטגי. שלום משמש גם כמנהל שותף ודירקטור ב- AfterDox, קבוצת השקעות אנג’לים.

“אחרי שנה נוספת של צמיחה משמעותית והצלחת החברה, צירופם של יורם ושלום רק תחזק את המשך התנופה קדימה להשגת יעדים גדולים יותר בעזרת הידע העשיר שלהם של התעשייה”, אמר יעקב כהן, מנכ”ל harmon.ie. ” בעזרת מינוף בינה מלאכותית ועיבוד שפה אמיתית, אנו יכולים לספק ללקוחותינו פלטפורמה המחלקת באופן יעיל מידע לפי נושאים, ארגון המידע בדרך מושכלת יותר, המובילה ליעילות דיגיטלית גבוהה יותר במקום העבודה”.

נוסף על הקמת דירקטוריון עצמאי, הצמיחה האחרונה של harmon.ie הובילה לגיוס בכירים ביניהם, אוואן הרבסט כמנהל כללי וסמנכ”ל מכירות צפון אמריקה וסאשה אפרטסין כסמנכ”ל בינה מלאכותית. הרבסט שימש בעבר כמספר תפקידי ניהול בכירים בחברות טכנולוגיה מובילות כולל אחת בה הוא בנה והוביל חברה אשר פיתחה פתרון זוכה פרסים בתחום הבינה המלאכותית ומחשוב קוגניטיבי. אפרטסין מביא את הניסיון שלו בתחום הבינה המלאכותית, למידת מכונה ולמידה עמוקה, מדע נתונים, ראיית מחשב ועיבוד שפה טבעית.

Harmon.ie מתרחבת גם ומשיקה משרד חדש בניו יורק אשר יתמקד במאמצי המכירות הגדלים בצפון אמריקה.

תגובות סגורות