חדשות היום

יצרנית הציוד החקלאי CLAAS הטמיעה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס על מנת לבנות מכונות חכמות ובעלות יעילות אנרגטית

דאסו סיסטמס הודיעה כי אחת מיצרניות הציוד החקלאי המובילות בעולם, חברת CLAAS, הממוקמת בהרסווינקל גרמניה, השלימה הטמעה מלאה של פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE. CLAAS, שכבר עכשיו משתמשת בפתרונות מבית דאסו סיסטמס, החליטה להעביר את כלל הפתרונות והנתונים שלה לפלטפורמת החוויה העסקית כחלק מאסטרטגיית הטרנספורמציה הדיגיטלית שלה.

עצם החיבור בין מחלקות ומערכות שונות כבר אינו מספיק על מנת להשיג את החדשנות המהירה הנדרשת בשוק הציוד התעשייתי. מובילי השוק מאמצים שיטה של פלטפורמה דיגיטלית אחת, כך שכל הדיסציפלינות השונות יכולות לשתף פעולה בזמן אמת ולאורך כל מחזור החיים של המוצר, לזהות ולפתור בעיות בשלבים מוקדמים, ולשתף לקוחות וספקים ביצירת החוויה הסופית.

מתוך הכרה בכך, CLAAS אימצה פלטפורמה דיגיטלית משותפת אחת לכל התחומים, המספקת גישה מהירה לידע הרחב של החברה ומסייעת ביצירת שיתוף פעולה בולט לעין כדי לאפשר חדשנות חכמה. CLAAS תשתמש בחוויות פתרונות בתעשייה “Single Source for Speed“, “Concurrent Equipment Engineering“, “Ready to Make” ו-“Keep Them Running” של דאסו סיסטמס, המבוססות על פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE.

“פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס הינה הפלטפורמה האסטרטגית שלנו לכל מה שאנחנו עושים בהנדסה ובדיגיטציה – החל משלב פיתוח הרעיון וכלה בייצור ושירות”, אמר ניקו מישלס, ראש תחום הנדסת המוצר הדיגיטלי, CLAAS. “מידע המוצר זהה לכולם ומאפשר להם גישה לפתרון משולב עם העיצובים האחרונים, ואת המידע הזה אנו צריכים לתחזק רק פעם אחת מאחר שאין כפילויות מידע.”


שוק הציוד החקלאי העולמי משתנה במהירות רבה, תוך כדי שילוב IoT בקצב בלתי יאמן, ויצירת מכונות עוד יותר חכמות,“, אמר פיליפ ברטיסול, סגן נשיא, ציוד תעשייתי, דאסו סיסטמס. “כדי להשיג רמה כזאת של חדשנות בעידן הנוכחי של שינוים דינמיים, חברות חייבות לפעול ביעילות וכפירמה חכמה ומאוחדת. זה למעשה מה שפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE  מאפשרת ל-CLAAS.

תגובות סגורות