דאסו תעופה מקדמת את פלטפורמת הדור הבא הארגונית שלה: 3 DEXPERIENCE המותאמת לכל המערכות.

דאסו תעופה תסתמך על ששת הפתרונות התעשייתיים החווייתיים של דאסו סיסטמס לצורך שילוב תהליכים עסקיים, שיפור הביצועים והפחתת עלויות.

  • פריסת הפלטפורמה מסמנת את השלב הבא בתוכנית הטרנספורמציה הדיגיטלית של ‘דאסו תעופה’, באמצעות הגישה לפלטפורמה שהושקה בשנת 2018.
  • פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תביא ליישום מבוסס בינה מלאכותית לשירותים ארגוניים חכמים.

דאסו סיסטמס הודיעה כי דאסו תעופה משתמשת ב-  פלטפורמת 3DEXPERIENCE  כדי לתכנן, לפתח,לייצר, ולנהל את שרשרת הערך שלה עבור כל התוכנות שלה. כולל תוכנה חדשה שנועדה לחדש ולהרחיב את מגוון מטוסי הפלקון הקיים של מטוסי עסקים. באמצעות הגישה לפלטפורמה, החברה יכולה לשלוט באופן מלא בפיתוח המטוסים, לשלב טוב יותר תהליכים עסקיים, לשפר ביצועים ולהפחית עלויות.

דאסו תעופה תסתמך על פתרונות התעשייה החווייתיים שלה, המבוססים על פלטפורמת 3DEXPERIENCE. פלטפורמה זו משלבת עיצוב תלת מימד, ניתוח, סימולציה ויישומי תבונה בסביבה דיגיטלית יחידה המאפשרת גישה לנתונים עבור כל המחלקות של דאסו תעופה, החל מהקונספט הראשוני וכלה בתחזוקת המוצר המוגמר. הצוותים של דאסו תעופה יכולים לעשות שימוש חוזר בידע ולהפיק תועלת מהמידע היישומי ומשיטות העבודה המומלצות. כמו גם, לשתף פעולה ביתר קלות  עם הגורמים הפנימיים ועם שרשרת האספקה העולמית הכוללת מאות שותפים תעשייתיים וקבלני משנה.

הליך זה מסמן את השלב הבא בטרנספורמציה הדיגיטלית של דאסו תעופה יחד עם פלטפורמת DEXPERIENCE3, שהושקה בשנת 2018 במטרה לייעל עוד יותר את פעילות החברה מבחינת מחזורי המוצר והשירות, האיכות והעלויות.

“כחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית שלנו, אנו משתמשים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE  כדי לפתח גישה דיגיטלית רב תכניתית עם גישה נוחה לנתונים, במיוחד לניהול תוכנות, רכש ותהליכי איכות”, כך אומר ז’אן סאס- הממונה הראשי על תחום הדיגיטל בדאסו תעופה. “כל השותפים התעשייתיים שלנו יעבדו בשיתוף פעולה עם הלקוחות שלהם בפלטפורמה דיגיטלית אחת. בסופו של דבר, זה יאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו חוויות טיסה חדשניות שלא נראו קודם לכן”.

“פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE מציגה גישה הוליסטית לחדשנות”, כך אומר- דייויד זיגלר- סגן נשיא תעשיית התעופה והחלל, דאסו סיסטמס. “הודות לתהליך זה דאסו תעופה מצויידת בטכנולוגיות משולבות וביכולות הדרושות כדי לחבר את כל הנקודות- החל מהקונספט ועד לשלב הפיתוח, להעביר נתונים מהעולם האמיתי לעולם הווירטואלי לצורך ניתוח ופעולה, לבנות רשתות ערך דינאמיות של ספקים ולשלב ידע תיאורטי, יכולת יישומית ותהליכים הדרושים לבניית המטוסים העתידיים שלה”.

מבחר מטוסי הפלקון של דאסו תעופה נחשב לאחד המובילים בשוק תא הנוסעים הרחב במשך תקופה ארוכה. יותר מ-2,100 פלקונים משרתים 90 מדינות ברחבי העולם. מטוסי הפלקון של הדור הבא יבנו על בסיס סימני ההיכר של הטווח הקיים: רמות צריכת דלק נמוכות, פליטות CO2 נמוכות ומאפיינים שונים של מרחק ונוחות המותאמים למגוון רחב של צרכי נסיעה.

מדיה חברתית:

שתפו בטוויטר: @ Dassault_OnAir מקדמת את פלטפורמת הארגון מהדור הבא שלה: @ Dassault3DS # 3DEXPERIENCE לכל התוכניות #AI #digitaltransformation

צרו קשר עם דאסו סיסטמס: ב- טוויטר, פייסבוק, לינקדאין, יוטיוב.

למידע נוסף:

הפתרונות החווייתיים של Dassault Systèmes לתעשיית התעופה והחלל: https://ifwe.3ds.com/aerospace-defense

פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של Dassault Systèmes, תוכנת עיצוב תלת מימד, פתרונות 3D Digital Mock Up וניהול מחזור חיי מוצר (PLM): https://www.3ds.com/

תגובות סגורות