חדשות היום
צוות מייסדי החברה הם עופר פרימן, ליהיא פינטו פרימן, עידן פינטו וד"ר הלגה ווס מומחה עולמי ל - machine learning ומהחוקרים הבכירים של מאיץ החלקיקים CERN בשוויץ.

Syte  , חברת החיפוש הויזואלי מבוסס AI , מודיעה על גיוס של  21.5 מיליון דולר בסבב גיוס B

חברת Syte, אשר פיתחה טכנולוגית חיפוש ויזואלי מבוססת AI, מודיעה היום על גיוס של 21.5 מיליון דולר בסבב גיוסB , בהובלת קרן ההשקעות Viola Ventures ובהשתתפות משקיעים מובילים כדוגמת Storm Ventures, Commerce Ventures, ו-Axess Ventures. המשקיעים בסבב הקודם השתתפו גם בסבב הנוכחי, ועם השקעה זו סך גיוסי ההון בחברה עומד על כ-30 מיליון דולר.

טכנולוגית החיפוש הויזואלי שלSyte  אומצה עד היום על ידי המותגים המובילים בעולם האפנה ועיצוב הבית ואף הוגדרה על ידי מיקרוסופט כבעלת התוצאות המדויקות ביותר. פיתרון המצלמה של החברה מאפשר ללקוחות המחפשים פריט מסוים באתרי אי-קומרס, לצלם אותו ולקבל את התוצאות הקרובות ביותר מבין הפריטים המשווקים באותו אתר. בין לקוחות החברה נמנים מותגים בינלאומיים כגון   Tommy Hilfger, Marks & Spencer, boohoo, Farfetch ועוד.

בנוסף, מאפשרת Syte פתרונות לחנויות פיזיות כגון מראות חכמות עם שירות סטיילינג, ומנוע המלצות המשתמש במערכת התיוג המתקדמת של החברה אשר מתייגת כל פריט בצורה אוטומטית ומאפשרת להפוך תמונה לטקסט כך שמנוע החיפוש יודע לזהותה בקלות.

סבב הגיוס הנוכחי נועד לתמוך בצמיחה הגלובאלית של החברה, וכן בהמשך פיתוח הטכנולוגיה שתאפשר פרסוניליזציה של אתרי מסחר אלקטרוני. ההשקעה תשמש גם להרחבת כח האדם וגיוס 70 עובדים חדשים בישראל ובעולם .

רונן ניר, שותף מנהל בקרן Viola Ventures ציין: “Syte הצליחה לפתור בעיה שאפילו ענקיות הטכנולוגיה עדיין מתקשות לפתור. היקף וקצב האימוץ של הפיתרון של Syte הם חסרי תקדים וגך כם התגובות שהם מקבלים משחקנים מובילים בשוק.״

“Syte שמה לה למטרה לעשות מהפיכה בחוויית הקנייה ולפשט מציאת מוצרים על ידי פתרונות מבוססי בינה מלאכותית ויזואלית, כך שלקוחות יוכלו לחפש בקלות ובמהירות את המוצרים שהם אוהבים ורואים מסביבם וברשתות חברתיות”, מספר עופר פרימן, מייסד שותף ומנכ”ל Syte, “אותו חזון הוא שמוביל אותנו עתה עם הצמיחה המואצת של החברה”. עוד הוסיף:” עבורנו, ההוכחה ליעילות הטכנולוגיה טמונה בקשר עם הלקוחות שלנו, שבוחרים בנו שוב ושוב לסייע להם לבלוט בתעשיית הקמעונאות, אחת התעשיות התחרותיות והמתפתחות ביותר בעולם. באמצעות הגיוס, אנו מתכננים להרחיב את סל המוצרים של החברה, ולהמשיך לתמוך בלקוחותינו באמצעות חדשנות הדיגיטלית”.


צוות מייסדי החברה הם עופר פרימן, ליהיא פינטו פרימן, עידן פינטו וד”ר הלגה ווס מומחה עולמי ל –  machine learning ומהחוקרים הבכירים של מאיץ החלקיקים CERN  בשוויץ.

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות