חדשות היום

מפעיל סלולרי גדול בדרום מזרח אסיה מרחיב את רשת ה-4G שלו להגדלת נתח שוק באמצעות פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון  

מהמפעיל יטמיע את הפתרון של סרגון מרובה הליבות לקיבולת רשת גבוהה כדי להבטיח הרחבה מהירה מאד של הרשת ועל מנת לספק את הדרישות הגוברות לקיבולת רשת

ליטל פולס, ניו-ג’רזי, 23 באוקטובר 2019 – סרגון נטוורקס (נאסד”ק: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי מפעיל תקשורת סלולרית גדול בדרום מזרח אסיה יבצע הזמנות המשך נוספות למוצרי ושירותי פלטפורמת ה-IP-20 שלה ב-2019, המסתכמות לסך כולל של למעלה מ-20 מיליון דולר, נכון לסוף הרבעון השלישי, עבור פרויקט להרחבת רשת ה-4G הארצית המהירה שלו. בהתאם למחויבות של המפעיל להציע ללקוחותיו תוכניות לשימוש חופשי בהעברת מידע, הפתרון של סרגון כבר מאפשר פריסות רשת תקשורת מהירה שבוצעו ואפשרו גידול של 200% בנפח תעבורת המידע מאז תחילת 2019.

השקעה נמשכת זו תומכת באסטרטגיה האגרסיבית של המפעיל להגדלת נתח שוק והכנסות באמצעות הצעה של שיחות חינם על גבי רשת ה-LTE (VoLTE) ללקוחות. הגידול הצפוי במספר המנויים מחייב את המפעיל להגדיל במהירות את קיבולת הרשת כדי לתמוך בנפח תעבורה נוסף. בכדי להגדיל את היעילות התפעולית, המפעיל – לקוח ותיק של סרגון – בחר במוצרי תמסורת אלחוטית קומפקטיים (all-outdoor) על גבי פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון, התומכים בהשגת תוצאות המשלבות, באופן יוצא דופן, פריסה מהירה של הרשת לצד עלות כוללת ללקוח (TCO) נמוכה.

הפתרון של סרגון מאפשר למפעיל הטמעה מהירה של קישוריות אמינה לרשת התמסורת, התומכת באופן מיטבי בדרישות הגדלות לקיבולת באתרי ה-4G החדשים ברחבי המדינה באזורים מרוחקים ובפרברי הערים. באמצעות הטמעת פתרון התמסורת האלחוטית הקומפקטי מרובה הליבות של סרגון, לא זו בלבד שהמפעיל נהנה מרכישה מהירה של אתרים, מפתרון נוח להתקנה ומעלויות ספקטרום מינימאליות, אלא שהוא יכול לשדרג במהירות את הרשת הקיימת כך שתדע לספק קיבולות רשת מאוד גבוהות, כהיערכות ל-5G.

“זהו צעד חשוב נוסף בשיתוף הפעולה המוצלח וארוך הטווח שלנו עם אחד ממפעילי הסלולר החדשניים ביותר בדרום מזרח אסיה”, אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ”ל סרגון. “הפתרונות המוכחים שלנו, אשר ערוכים לתת מענה לצרכים המשתנים, מסייעים למפעיל להגדיל במהירות, כבר היום, את נתח השוק שלו באמצעות הרחבה נוספת של רשת ה-4G שלו ולהיערך ל-5G בהמשך תוך שימוש בפתרון התמסורת האלחוטית הקומפקטי ומרובה הליבות שלנו. אנו נלהבים להמשיך ולאפשר למפעיל לחבר קהלים נוספים לרשת בדרך חסכונית ולשפר את מצבן הסוציו-אקונומי של קהילות רבות ברחבי המדינה”.


בתמונה: עירא פלטי, נשיא ומנכ”ל סרגון

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות