רדקום ממנה את מר אייל הררי כמנכ”ל החברה ואת מר ירון רבקאי כחבר דירקטוריון

תל אביב, ישראל 10 בנובמבר 2019 – רדקום בעמ (Nasdaq: RDCM) הודיעה היום על שינויים בהנהלת החברה אשר יכנסו לתוקף ב-1 לינואר 2020. אייל הררי ימונה לתפקיד מנכ”ל החברה. ירון רבקאי, המנכ”ל הנוכחי של החברה, יצטרף לדירקטוריון החברה.

אייל הררי נמצא ברדקום מעל 19 שנים והחזיק בתפקידי מפתח בחברה כולל כ- COO של החברה וכמנכ”ל RADCOM Inc., השלוחה של רדקום בצפון אמריקה. אייל הוביל את החזון האסטרטגי של החברה לפתרון וירטואלי המתאים לטכנולוגית NFV, והיה דמות מפתח בהובלת החברה למיצוב מוביל בשוק מערכות הניטור המותאמות ל- NFV.

גב’ חלי (רחל) בן נון, יושבת ראש הדירקטוריון של רדקום: “ברצוני להביע את הערכתי ותודתי הכנה לירון רבקאי על עבודתו והצלחותיו כמנכ”ל רדקום במשך ארבעת השנים האחרונות. ירון היה גורם משמעותי במיצוב רדקום כספקית המובילה של פתרונות מבוססי ענן המותאמים ל NFV, בצמיחה של רדקום ובעבודה עם לקוחות Top-Tier. ניסיונו הרב של ירון בתעשייה יהיה נכס משמעותי לדירקטוריון, שם יוכל להמשיך לתרום באופן משמעותי להכוונת האסטרטגיה של החברה.

גב’ בן נון הוסיפה: “אנו שמחים למנות את אייל הררי לתפקיד מנכ”ל רדקום. במשך השנים הרבות של אייל בחברה הוא מילא תפקידי מפתח עסקיים וטכנולוגיים אשר עיצבו את רדקום. אייל היה דמות מפתח בהובלה של רדקום במעבר ל-NFV וכן בעבודה של רדקום עם AT&T ולקוחות משמעותיים אחרים. אנחנו בטוחים שהידע והנסיון של אייל בכל התחומים של רדקום ובתעשיה יאפשרו לאייל להוביל את החברה בהצלחה תוך מתן מענה לשינויים המתמשכים בתחום ה- NFV ובטכנולוגיית 5G.

מר ירון רבקאי: “במשך ארבעת השנים האחרונות רדקום הצליחה להגיע לשווקים חדשים, לייצר, להעמיק ולבסס עבודה עם לקוחות חשובים ולהביא לשוק פתרון מוביל גלובלי של מערכת ניטור ל- NFV. לאור תוצאות עבודתנו בשנים האחרונות, אנו צופים להיכנס לשנת 2020 עם בסיס לקוחות יציב וצבר הזמנות משמעותי. אני מודה על ההזדמנות להצטרף לדירקטוריון של רדקום ולהיות חלק מהכוונת האסטרטגיה של החברה. החברה ממוצבת היטב ואני צופה לה עתיד מרתק. אייל היה שותף ו-COO נהדר ואני מאחל לו בהצלחה בתפקידו כמנכ”ל.”

מר אייל הררי: ” אני מודה על ההזדמנות ומצפה להובלת החברה כשהיא ממשיכה בהתקדמותה. אני רוצה להודות לירון על השותפות וההובלה במהלך השנים האחרונות. רדקום חזקה, ובעלת נסיון חסר תקדים בהטמעת פתרונות ניטור מבוססי NFV בסדרי גודל משמעותיים מאוד. בעזרת הצוות המנוסה שלנו, הפתרונות המובילים בתעשיה ובסיס הלקוחות הקיים והפוטנציאלי, אני מאמין שרדקום ממוצבת היטב להמשיך בצמיחתה. אני נרגש להוביל את החברה בתקופה זו כאשר קצב הקמת רשתות 5G גובר והפתרונות הוירטואלים הופכים לסטנדרט בתעשיה.”


תמונה ראשית: אייל הררי (קרדיט: יח”צ)

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות