רובוגרופ מרחיבה את ההסכם האסטרטגי עם קבוצת אמזון: חברה שנייה מקבוצת ענקית הסחר העולמית אמזון תעשה שימוש בפלטפורמת CoderZ ™ של רובוגרופ בתקופת נגיף הקורונה

חברת רובוגרופ, חברה מובילה בתחום המחקר והפיתוח של מוצרי הדרכה וחינוך מתקדמים המשווקת פתרונות תכנות ורובוטיקה ייחודיים ומתמחה ביצירת זירות ופלטפורמות למידה מרחוק, גאה לדווח כי התקשרה בהסכם שני עם ענקית הסחר המקוון קבוצת אמזון העולמית, וזאת כשלושה שבועות בלבד לאחר חתימת ההסכם הראשון עמה. ההסכמים הן תוצאה של הצורך הגובר בלימוד מהבית בתקופת נגיף הקורונה ומהווים עדות ליתרונה התחרותי של פלטפורמת ה- CoderZ ™ של רובוגרופ.

רובוגרופ, באמצעות חברת קודרז טכנולוגיות, החברה הבת בבעלות ובשליטה מלאה שלה, חתמה על הסכם עם אמזון צרפת (Amazon France Services SAS), לפיו אמזון צרפת תציע ותממן לתלמידים ומורים בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ובתי ספר תיכוניים בצרפת לימוד מהבית של קורסים בתחום ה-STEM (לימודי מדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה) והרובוטיקה הווירטואלית בסביבה ייעודית שפותחה בפלטפורמת ה – CoderZ™  על ידי רובוגרופ. נקבע כי התשלום עבור השימוש במערכת ה CoderZ™  על ידי התלמידים והמורים יבוצע על ידי אמזון כנגזרת מהיקף המשתמשים.

למיטב ידיעת החברה, Amazon France מתכוונת לקדם הגישה לחינוך STEM עבור אלפי תלמידים ברחבי צרפת תוך מיקוד באוכלוסיות מעוטות יכולת. פתיחת המערכת לתלמידים ומורים בצרפת צפויה להתבצע בחודש הקרוב. קודם להסכם עם אמזון צרפת, חתמה רובוגרופ על הסכם אסטרטגי, באמצעות החברה הבת בשליטה מלאה בארה”ב, Intelitek, עם אמזון ארה”ב לשימוש בפלטפורמת CoderZ ™ ללימוד מהבית.

פלטפורמת ה- CoderZ ™ ללימוד והדרכה להוראת תכנות, יסודות הרובוטיקה, מדעי המחשב ולסימולציה של רובוטים לגו EV3, נחשבת לפלטפורמה מובילה בתחום החינוך המקוון, מבוססת ענן בפורמט SaS. רובוגרופ השקיעה בשנים האחרונות במערך שיווק ומכירות לקידום ומכירה ישירה של פלטפורמת ה- CoderZ ™ בעולם.

מערכת ה- CoderZ ™ מהווה יתרון תחרותי חשוב של רובוגרופ בשוק החינוך העולמי, בכך שהיא מאפשרת שימוש בסימולציות תלת ממד, זירות משחקיות ותוכנות לימוד לצורך למידת עקרונות התכנות והרובוטיקה ללא צורך בחומרה ומאפשרת זמינות בבית כמו גם בכיתות הלימוד. סביבת התכנות הייחודית הזו מאפשרת עבודה עם מגוון בקרים ורובוטים הנמצאים בשימוש בבתי ספר ברחבי העולם. הפלטפורמה מספקת התנסות מעשית בשילוב עם תהליכי חקר וכן אפשרות להעלאת השערות ובחינתן בעולם האמיתי באמצעות סימולציית גרפים, ותוך שימוש בשפות קידוד רבות, ועל כן נחשבת מהפכנית. רובוגרופ מזהה בעולם ביקוש גובר במענה לצרכים אלו.


מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות