חדשות היום

סיילספורס וסימנס (Siemens) משתפות פעולה ליצירת מקומות עבודה בטוחים בשגרת הקורונה

מציגות פתרונות טכנולוגיים לסביבת עבודה חכמה ו”משרד ללא מגע”

סיילספורס (Salesforce), ענקית הענן וה-CRM, חברה יחד עם התאגיד המוביל סימנס (Siemens) והודיעה היום על שותפות אסטרטגית בה יפתחו שתי החברות סביבת עבודה חדשנית המותאמת לעידן הפוסט-קורנה, שתתמוך בעסקים בכל העולם ביצירת מקומות עבודה בטוחים. שיתוף הפעולה ישלב בין מערכת ה- Work.com של סיילספורס, עם התשתית החכמה של סימנס, הכוללת את היישומון Comfy וחיישני- Enlighted, שיעבדו את המתרחש במרחב המשרדי בזמן אמת ויספקו פתרונות לשמירה על בטחון בריאותי במקום העבודה.

אחד הפתרונות המרכזיים שיספקו החברות הוא ה”משרד ללא מגע” הכולל כרטיסי כניסה בטלפון הנייד איתו יוכלו העובדים להיכנס למקום העבודה, להשתמש במעלית ובשאר שירותים שדורשים מגע ידני, וכן מערכת ניהול קיבולת האיכלוס במשרד, המאפשרת לעובדים להזמין מראש חדרי ישיבות ועמדות עבודה באמצעות האפליקציה של Comfy, ששולחת התראות בזמן אמת וגם יודעת לנתח את מצב התפוסה במשרד בכל רגע נתון ולהפנות את העובד לחדר הפנוי הרלוונטי ביותר עבורו.

בנוסף, השימוש בנתוני תפוסה ומיקום המסופקים על ידי חיישני ה- Enlighted, שנאגרים ומנותחים בתוך היישומון Comfy, לצד היכולת של העובדים לבצע צ’ק-אין מהטלפון הנייד בחדר השמור עבורם, יאפשרו לבעלי העסקים יכולת ניהול יעילה ומתן מענה חירום מהיר ומדויק של המתרחש במקום העבודה, באמצעות פלטפורמת Work.com המתקדמת של סיילספורס.

שילוב טכנולוגיית IoT של סימנס עם ה- Work.com של סיילספורס יאפשר למנהלים לקבל החלטות מגובות נתונים בזמן אמת וליצור מסגרת גמישה לחוויית סביבת העבודה בצל הקורונה. סימנס וסיילספורס יהיו הראשונות ליישם את הפתרונות החדשים במשרדים שלהן – במטה התשתית החכמה של סימנס בזוג שבשוויץ ומגדל סיילספורס שבסן פרנסיסקו.

“חזרתם הבטוחה של העובדים למקום העבודה היא אתגר עולמי, וחיוני שמנהלי החברות יגנו על העובדים שלהם כדי לבנות אמון וביטחון“, אמר רולנד בוש, משנה למנכ”ל וחבר הדירקטוריון של סימנס AG. “יחד עם סיילספורס, אנו יכולים לעזור לעסקים ברחבי העולם ליישם את הטכנולוגיה התומכת בעובדים בזריזות עם חזרתם למקום העבודה, תוך בניית היסודות לשינוי דיגיטלי בטווח הארוך.”

“חברות ברחבי העולם מתחילות לדמיין שוב את החוויה העתידית במקום העבודה, ומעמידות את בריאותם ובטיחותם של עובדיהן במרכז הטרנספורמציות הדיגיטליות שלהן”, אמר אלכס דייון, נשיא ומנהל האסטרטגיה הראשי של סיילספורס. “על ידי שילוב התשתית החכמה של סימנס עם ה- Work.com של סיילספורס, אנו נותנים לחברות את הכלים לקבל החלטות חכמות ומונעות נתונים במהירות ואת הביטחון לחזור לפעילות במקומות העבודה.”


קרדיט תמונת כותרת: סיילספורס

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות