חדשות היום

Claroty ו- Check Point ישתפו פעולה בתחום אבטחת רשתות בקרה תעשייתיות

מטרת שיתוף הפעולה היא לספק לחברות תעשייה אבטחה ונראות לרשת הטכנולוגית התפעולית בזמן אמת, למניעת התקפות סייבר

Claroty (קלארוטי), חברת אבטחת הסייבר התעשייתי מקבוצת Team8, מובילה עולמית בתחום אבטחת הטכנולוגיה התפעולית (Operational Technology – OT), הודיעה היום על שיתוף פעולה עם צ’ק פוינט® טכנולוגיות תוכנה בע”מ (NASDAQ: CHKP), ספקית גלובלית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר. הברית בין החברות מעניקה לארגונים ולמפעילי תשתיות קריטיות, אבטחה ונראות בזמן אמת הנדרשים להגנה על רשתות OT ומערכות בקרה תעשייתית (ICS) מפני מתקפות סייבר.

צ’ק פוינט השיקה לאחרונה את פתרון Internet of Things (IoT) Protect , המונע התקפות סייבר של IoT על ידי התאמת הגנות לכל מכשיר IoT או OT בסביבות של משרד חכם, בניין חכם, סביבות רפואיות ותעשייתיות. כשותפה טכנולוגית של צ’ק פוינט, קלארוטי תומכת בגילוי ובסיווג של מכשירי OT במגוון ענפי תעשייה, ובכך מעניקה ללקוחות צ’ק פוינט פתרון אבטחה משולב מקצה לקצה.

“אנו שמחים לשלב את קלארוטי בתוכנית IoT Protect Discovery של צ’ק פוינט”, אמר ראס שפר, מנהל מוצר בצ’ק פוינט. “השילוב של הפתרון לזיהוי איומים מתמשכים של קלארוטי (CTD) ופתרון מניעת האיומים IoT Protect של צ’ק פוינט, מספק ללקוחות התעשייתיים את הנראות, האבטחה והאוטומציה הנדרשים להגנה על רשתות מפני איומי IoT.”

עמנואל סלמונה, סמנכ”ל שותפויות גלובליות בקלארוטי, אמר כי “צ’ק פוינט היא מספקיות הפיירוול המבוססות ביותר, עם מיצוב ונתח שוק משמעותיים, ולכן שותפות זו פותחת עבורנו ערוץ חשוב לשוק ואנחנו נרגשים מההזדמנות להרחיב יחד אתם את ההיצע הטכנולוגי שלנו.”

השותפות בנויה על אינטגרציה בין פתרון זיהוי האיומים של קלארוטי
(CTD – Continuous Threat Detection) ופתרון ה- IoT Protect של צ’ק פוינט. התראות האבטחה של פלטפורמת קלארוטי נשלחות ל-Manager IoT Protect Controller של צ’ק פוינט, אשר קובע את מדיניות האבטחה שנאכפת באמצעות Quantum Security Gateways ™ של צ’ק פוינט. דוח אבטחה מאוחד מאפשר לארגונים לראות כל איום על יישום, תהליך או רשת, ומספק נראות מלאה של הארגון ורשתות הבקרה.

קלארוטי משפרת את הזמינות, הבטיחות והאמינות של נכסי ה-OT ורשתות ה-OT במפעלים תעשייתיים ובתשתיות קריטיות. שלא כמו פתרונות נישה – המוגבלים לגילוי OT פסיבי בלבד, גישה מרחוק מבוססת VPN, או פלטפורמות IoT שאינן נותנות מענה מלא לכל צורכי ה-OT – הפלטפורמה של קלארוטי מספקת נראות OT מקיפה, פילוח, ניהול פגיעויות, זיהוי איומים, הערכת סיכונים ויכולות לאבטחת הגישה מרחוק (SRA – Secure Remote Access) וכל זאת במסגרת פתרון אחד, נטול סוכן. פתרון זה נתמך בצוות מחקר אבטחת ה-OT של קלארוטי ומערך האינטגרציה הרחב שלה.

ביום חמישי, 13 באוגוסט, יקיימו קלארוטי וצ’ק פוינט סמינר מקוון בנושא “מניעת התקפות סייבר ברשתות OT תעשייתיות ומכשירי IoT.” הרשמה כאן.


מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות