חדשות היום

טרנד מיקרו מכריזה על SheForce תוכנית מנטורינג להכשרת נשים מומחיות בתחום הסייבר

טרנד מיקרו, חברת הסייבר הבינלאומית מכריזה על הקמת תוכנית מנטורינג חדשה – SheForce לנשים בישראל. חברת טרנד מיקרו שמה לנגד עיניה את קידום הנשים בעולם הסייבר. בחברה מנהלות בכירות רבות ובראשה עומדת מייסדת החברה, גב’ אווה צ’אן, שנבחרה לאחרונה לאחת מ-100 הנשים המובילות בתחום בעולם על ידי מגזין Cyber Defense. את הסניף הישראלי מנהלת יעל טרויכין, בת ה 27.

על פי מגזין CYBER CRIME, נראה ששיעור הנשים בתעשייה הוא 24%-20%, בהערכה שמרנית. כדי להרחיב את המחסור בכח האדם ולהרחיב את מעגל הנשים בתעשייה, הוחלט לפנות אל מנטוריות -מומחיות ישראליות בתחום אבטחת המידע ואל נשות אבטחת סייבר בתחילת דרכן, המעוניינות להתמקצע בעולם הסייבר. זאת כדי לחזק את התפתחותן המקצועית ולפתח את הדור הבא של מנהיגות אבטחת הסייבר בישראל ובעולם.

יעל טרויכין, מנהלת פעילות טרנד מיקרו בישראל: “אנו בטרנד מיקרו מאמינים כי גיוון תעסוקתי הוא המפתח לחדשנות ולקידום פתרונות למלחמה באיומים. אנו מחויבים לסיע לנשים לקדם את הקריירות שלהם, ליצור קשרים ולמלא תפקידים בכל ארגון בעולם שזקוק להגנת סייבר. נראה שיש לפנינו עבודה רבה על מנת שנשים יתפסו את מקומן הראוי בתעשייה, אבל ללא ספק המודעות הגוברת לאיומי סייבר, המשרות הקורצות בתחום והמחסור האקוטי בכוח אדם יעשו את שלהם ובשנים הבאות נראה ללא ספק יותר ויותר נשים בתחום”.

חברת טרנד מיקרו, מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר, מסייעת להפוך את העולם לבטוח עם המעבר למידע דיגיטלי. הפתרונות החדשניים של החברה עבור צרכנים, עסקים וממשלות מספקים אבטחה מרובדת עבור מרכזי נתונים, סביבות ענן, רשתות ונקודות קצה. כל הפתרונות עובדים יחד כדי לשתף בצורה חלקה את מודיעין האיומים ולספק הגנת איומים מחוברת עם נראות ושליטה מרכזית, המאפשרים הגנה טובה יותר ומהירה יותר. עם יותר מ -6,000 עובדים בלמעלה מ -50 מדינות ומודיעין האיומים הגלובלי המתקדם בעולם, טרנד מיקרו מאבטחת את העולם המחובר של כולם. למידע נוסף בקרו באתר www.trendmicro.com


תמונת כותרת: יעל טרויכין , מנכ”לית טרנד מיקרו. קרדיט צלם: שי הנסב

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות