קונצרן יונדאי מציג רובוט אנושי לשירות לקוחות המופעל על ידי AI ומותאם לתקופת ה- COVID-19

  • ‘DAL-e’ הוא רובוט אוטומטי המופעל על ידי AI המציע שירותי לקוחות בהתאמה אישית.
  • DAL-e מתגאה בעיבוד שפה, זיהוי פנים ויכולות ניידות אוטומטיות במצב Covid-19
  • הפיילוט מתחיל באולם תצוגה של יונדאי בסיאול .

ה- DAL-e הוא ראשי תיבות של “להסיע אותך, לסייע לך, לתקשר עם חווייתך.” (Drive you, Assist you, Link with you-experience)

ה- DAL-e פורץ דרך בשירותי לקוחות אוטומטיים, ומצויד בטכנולוגיית בינה מלאכותית משוכללת לזיהוי פנים וכן מערכת תקשורת אוטומטית המבוססת על פלטפורמת הבנת שפה.

הרובוט מצויד בתכונות פיזיות ידידותיות ורגשיות לאינטראקציות קרובות עם לקוחות. במקרה שלקוח נכנס לאולם התצוגה מבלי ללבוש מסכה, האנדרואיד מזהה זאת וממליץ ללקוח ללבוש כזו.

מבחינת יכולת התקשורת שלו, הוא יכול לנהל דיאלוג אוטומטי וחלק עם הלקוחות על ידי מתן מידע שימושי על מוצרים ושירותים ומענה לפקודות מילוליות ומסך מגע.

מבחינת ניידות, ה- DAL-e יכול לנוע בחופשיות וללוות לקוחות למקומות ייעודיים באמצעות ארבעת הגלגלים שלו. בנוסף, הוא מספק מידע משעשע, כמו הסבר על רכבים וטכנולוגיות על ידי חיבור אלחוטי למסך תצוגה גדול שנמצא במקום, מפתה את המבקרים להצטלם איתו ומעניק מחוות באמצעות זרועותיו הניתנות להזזה.

באולם התצוגה בו הוא מופעל, ה- DAL-e מקל על זרימת העבודה של הצוות ומציע עזרה מעשית ללקוחות, כולל אלה שמעדיפים לא להיעזר בצוות אנושי לאור מגיפת הקורונה, כמו גם אלה במגיעים בתקופות שיא עמוסות.

יונדאי מתכננת לעדכן את ה- DAL-e באופן רציף על בסיס נתונים מהפיילוט שמבצוע, ומשכללת את יכולותיו התפעוליות כרובוט אנדרואיד מתקדם.


 

תגובות סגורות