חדשות היום

סיוה משיקה פלטפורמה אחודה המשלבת אודיו ובלוטות’ עבור אוזניות סטריאו אלחוטיות ומכשירים לבישים

כמו-כן, מודיעה על הסכם עם חברת שבבים סינית לאספקת טכנולוגיית בלוטות’ למכשירים לבישים, התקני מחשוב ויישומי בית חכם

(הרצליה, 23 בפברואר 2021)  ספקית טכנולוגיות הקישוריות האלחוטית והחישה החכמה סיוה (נאסד”ק: CEVA), הודיעה על השקת פלטפורמת ה-Bluebud המשלבת לראשונה טכנולוגיות אודיו וקישוריות בלוטות’ בפתרון כולל אחד. הפתרון החדש, המבוסס על חומרה ותוכנה, מיועד לאוזניות סטריאו אלחוטיות (TWS), מכשירים לבישים, דיבוריות אלחוטיות, אוזניות גיימינג, ושעונים חכמים.

פלטפורמת ה-Bluebud החדשה שפיתחה סיוה כוללת יחידת ניהול סוללה מתקדמת, סינכרון מדויק בין שתי אזניות TWS, ומגוון יישומים כמו סייען קולי, ביטול רעשים, זיהוי קול, בינה מלאכותית וחישה חכמה ליישומי ספורט ובריאות. שוק מכשירי האודיו הפועלים בקישוריות בלוטות’ צפוי לצמוח משמעותית בשנים הקרובות. לפי חברת המחקר ABI, החל מ-2024 צפויים להימכר בכל שנה כ-2 מיליארד מוצרים בשוק זה.

ה- Bluebud נועדה לפתור את המורכבות הטכנית הגבוהה והמומחיות הנדרשת בפיתוח מוצרי אודיו אלחוטיים, ועונה על צרכי היצרניות בכל הקשור לקיצור זמני הפיתוח, חדירה מהירה לשוק המתאפיין ברף כניסה גבוה, ויתרון תחרותי.

“הביקוש לאוזניות סטריאו אלחוטיות ומכשירי אודיו אלחוטיים אחרים גדל משמעותית”, אמר מנהל הטכנולוגיות הראשי של סיוה, ארז בר-ניב. לדברי בר-ניב, המעבד החדש יאפשר ללקוחותיה של סיוה לפתח במהירות מגוון רחב של מוצרי אודיו – החל ממוצרי בסיס ועד למוצרי פרימיום.

הסכם עם Nations הסינית

סיוה הודיעה גם על הסכם רישוי נוסף בשוק הבלוטות’, הפעם עם חברת השבבים הסינית Nations Technologies. Nations מתכננת שבבים לקישוריות מאובטחת במכשירים לבישים והתקני מחשוב, ושבביה משולבים בעשרות מיליוני מכשירים.

לפי ההסכם בין שת החברות, טכנולוגיית הבלוטות’ של סיוה תשולב בשבב NZ8801 של Nations, המיועד לקישוריות מאובטחת במכשירים לבישים, אביזרי מחשוב, יישומי בית חכם, וכרטיסי תשלום.

“אנו שמחים להודיע על ההסכם עם סיוה לשילוב טכנולוגיית הבלוטות’ שלה בשבב שלנו”, אמר סגן-נשיא Nations, ליאנג ג’אי. “היכולת המוכחת של סיוה בפיתוח טכנולוגיית הקישוריות בעלת צריכת ההספק הנמוכה ביותר היא ללא תחרות, ומתאימה באופן מושלם לביצועים הנדרשים משילוב בלוטות’ בשבב האבטחה שלנו ובשבבי IoT אחרים”.


 

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות