ראובן ארונשוילי, מייסד ומנכ"ל CYE (צילום: יוקאן סטודיו)

CYE הישראלית מודיעה על גיוס ענק של 120 מיליון דולר כדי להמשיך להוביל מהפכה בתחום הסייבר סקיוריטי

חברת הסייבר הוותיקה CYE, המשמשת יועצת סתרים לחברות גלובליות מהמובילות בעולם, מציגה תפיסה חדשנית המבוססת על שילוב של צוותי האקרים מקצועיים וטכנולוגיות מתקדמות אשר תוקפים את ההגנות הקיימות של חברות כדי לאתר רגישויות ולהתאים פתרונות  יעילים  ומשתלמים  יותר

תל אביב, 10 בפברואר 2021CYE מובילה עולמית במתן פתרונות אבטחה לארגונים, הודיעה היום על השלמת גיוס סבב A בסך 120 מיליון דולר בהובלת EQT Private Equity. השקעה ראשונה זו של EQT Private Equity בחברה ישראלית תשמש להרחבת פעילות הצמיחה של המכירות והשיווק הבינלאומי של CYE.

CYE אשר הוקמה בשנת 2012 על ידי ראובן ארונשוילי, ממקימי הצוותים האדומים בצה”ל, פועלת כבר קרוב לעשור כיועצת סתרים בתחום הסייבר של חברות גלובליות מהמובילות בעולם (Fortune 500). החברה מעסיקה מעל 70 עובדים במשרדיה בהרצליה ועוד מאות האקרים אתיים שעובדים בשירות החברה בעולם.

בחברה מאמינים שארגונים אף פעם לא מוגנים באופן אבסולוטי והנחת היסוד היא לא כיצד למנוע התקפה אלא כיצד למזער נזקים. על בסיס תובנה זו, השיקה החברה לפני כשנתיים את Hyver, מוצר הדגל של החברה, המשתמש באלגוריתמים מתקדמים ובמודלים גרפיים לביצוע הערכת סייבר מקיפה ומדויקת של כלל הארגון, לרבות ספקי צד שלישי. לאחר מכן, צוותים ברמת מיומנות עולמית מבצעים התקפות אמיתיות ומאפשרים ל- CYE לנבא מסלולי התקפה ולייעץ היכן כדאי להשקיע משאבים.

השנים האחרונות מתאפיינות בריבוי פתרונות בתחום אבטחת המידע ובמקביל בעליה בתקציבים ובמשאבים אצל הארגונים השונים. מגמה זו הואצה מתחילת מגפת הקורונה העולמית כתוצאה מהעלייה בעבודה מרחוק ובמספר הפוטנציאלי של גורמי ההתקפה. גם לאחר שהחברות הגדולות חיזקו את הגנות הסייבר שלהן, האקרים מיומנים במיוחד הצליחו לחדור למערכות המתוחכמות ביותר. הזינוק בפרצות אבטחה הוביל לעלייה משמעותית בנזקים הפיננסיים והתדמיתיים של חברות רבות.

״כל מנכ״ל צריך לשאול את עצמו לא רק מהם האיומים העסקיים העומדים בפניו אלא מהם סיכוני הסייבר״, אומר ראובן ארונשוילי מנכ״ל ומייסד CYE. ״מנכ”לים של חברות בכל העולם מבינים שהערכה מדויקת של סיכוני סייבר היא באחריותם. אנחנו נמצאים הרבה מעבר לנקודה שבה חברות יכולות להגביל את איומי האבטחה לחטיבה אחת. ההתקפות היום יכולות לפגוע בליבה של כל חברה ולהשבית אותה. אנחנו ב-CYE ממוקדים בבניית חברה המשנה מהיסוד את האופן שבו חברות וארגונים ניגשים להתמודד עם אבטחת סייבר, ומאפשרים להם להעריך במדויק את האיומים המיידיים לעסק שלהם״.

״אנו נרגשים לקבל את EQT כשותפה החדשה שלנו״, מוסיף ארונשווילי ״אחרי שנים של עבודה משותפת עם הקרן ומספר רב מבין חברות הפורטפוליו שלה ולהמשיך בגידול הגלובלי שלנו. ככל שהתשתיות הדיגיטליות מתקדמות לענן ומוסיפות שכבה של מורכבות, החשיבות של בחינת פרצות אבטחה רק תגדל ותחזק את מעמדה של CYE כמובילת שוק עולמית”.

“זוהי ההשקעה הגדולה הראשונה שלנו בחברה ישראלית. עקבנו מקרוב אחר ההתפתחות של CYE בשנים האחרונות והתרשמנו מאד מהחברה שהקימו ראובן והצוות שלו”, אמר פלוריאן פאנק, שותף ב- EQT Partners. ״החברה מביאה שילוב ייחודי של תפיסה מהפכנית, טכנולוגיה מתקדמת ויעילה לצד האנשים המוכשרים ביותר ברמה עולמית. אנו גאים לתמוך ב- CYE ולהיות חלק במסע הצמיחה שלה״.

“מניסיוני, למדתי שאתה לא משקיע בחברות, אלא משקיע באנשים. הצוות של CYE הוא אחד הצוותים החזקים שפגשתי, שמביאים חזון חדשני ונועז עם יכולות ביצוע נדירות”, אמר יורם שניר, שותף ב- 83North. “CYE משנה את שוק אבטחת סייבר לחברות אנטרפרייז, שוק של מיליארדי דולרים, ואנחנו מאמינים שהם בדרך להיות מובילי שוק”.


בתמונה: ראובן ארונשוילי, מייסד ומנכ”ל CYE (צילום: יוקאן סטודיו)

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות