חדשות היום

אברא מדווחת היום על השלמת העסקה לרכישת השליטה בחברת הירולו טכנולוגיות תמורת 31 מיליון שקל

שי אוזון, מנכ”ל אברא: ” רכישה זו מצטרפת לרכישות נוספות שביצעה החברה בחודשים האחרונים ומוסיפה נדבך חשוב במימוש האסטרטגיה של החברה. יכולותיה הגבוהות של הירולו בתחום פיתוח בעולמות הדיגיטל מצטרפות למעטפת הפתרונות של אברא “

בהמשך לדיווח החברה מיום 8 במרץ 2021 אברא (לשעבר בבילון), המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות מידע, מדווחת היום לבורסה על השלמת העסקה וחתימה על הסכם לרכישת מניות הירולו . במסגרת ההסכם, רוכשת אברא % 70 ממניות החברה מידי ליעד לבנת  ואלעד צוקר, המייסדים והמנכ”לים המשותפים של הירולו, תמורת 31 מיליון שקל. לאחר השלמת העסקה תחזיק החברה ב- 70% והמוכרים יחזיקו יחדיו ב-30% מהון המניות המונפק והנפרע של הירולו בדילול מלא.

שי אוזון, מנכ”ל אברא מוסר: “אנו מספקים כיום פתרונות בתחומים מגוונים כמו ERP, CRM ,PPM RPA  ועוד, רכישתה של הירולו משלימה את יכולות החברה לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים הכוללים גם פיתוח בעולמות הדיגיטל. כפי שפרסמנו בעבר אנו נמצאים בתהליכי בחינת חברות נוספות על מנת לממש את האסטרטגיה שלנו.”

כאמור, במרץ השנה הודיעה אברא כי היא רוכשת את השליטה בהירולו טכנולוגיות לפי שווי של כ-45 מיליון שקל. הירולו עוסקת בפיתוח בטכנולוגיות דיגיטל לרבות איפיון, פיתוח, עיצוב ובדיקות ומספקת שירותים ללקוחות במיגזרי משק מגוונים .

הירולו, שמעסיקה מעל 100 אנשי פיתוח, תשולב באברא כזרוע הפיתוח תחת הנהלתם של אלעד צוקר וליעד ליבנת. לאחר רכישה זו מספר עובדי אברא יעמוד על כ-500 איש, והיא נמצאת בהליכי גיוס של עשרות עובדים נוספים למגוון תפקידים.


תמונת כותרת: שי אוזון מנכל אברא – קרדיט יח”צ

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות