חדשות היום

יוצאות לדרך משותפת: אספת בעלי המניות שלALD אישרה את המיזוג עם חברת הסייבר וHUB Security -ֹ לפי שווי של 146 מיליון דולר

  • המיזוג אושר על ידי אספת המניות ברוב של כ-96% מתוך סך המצביעים שאינם בעלי שליטה בחברה ושאינם בעלי עניין אישי באישור ההחלטה
  • המיזוג וגיוס הכספים שלצידו מובלים על ידי חברת ההשקעות A-Labs Advisory & Finance Ltd., קרן קלובר וולף קפיטל ואוריון חיתום והנפקות
  • לאחר המיזוג ישונה שם החברה הציבורית ל- HUB Security; אייל משה ישמש כמנכ”ל ובעל שליטה בחברה הממוזגת

חברת ALD, שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת”א, דיווחה הבוקר (ג’) על קבלת אישור מבעלי המניות למיזוג פעילותה עם חברת האב אבטחת מידע בע”מ (“האב”). המהלך אושר במהלך אסיפת בעלי המניות שנערכה אמש. כפי שדווח, החברה מתכננת גיוס של כ – 50 מיליון דולר ממשקיעים ושווי החברה הממוזגת צפוי לעמוד על 146 מיליון דולר אחרי הכסף.

על פי הודעות החברה הקודמות, שיעור ההחזקה של בעלי מניות HUB בחברה לאחר ההקצאה צפוי להיות כ – 51% שלא בדילול מלא, שם החברה צפוי להשתנות מ-ALD להאב אבטחת מידע ואייל משה, כיום מנכ”ל האב, ימונה למנכ”ל החברה הממוזגת. את מהלך המיזוג וגיוס הכספים שלצידו מובילים חברת ההשקעות A-Labs Advisory & Finance Ltd., קרן קלובר וולף קפיטל שותפות מוגבלת ואוריון חיתום והנפקות בע”מ.

דותן משה, משנה למנכ”ל ALD, אמר היום: “אנו שמחים על כך שהמיזוג אושר באסיפת בעלי המניות שלנו. בחודשים האחרונים עבדו הצוותים של שתי החברות על מימוש הפוטנציאל המשותף באמצעות חתימה על עסקאות שמביאות לידי הביטוי את הסינרגיה בין שירותי הייעוץ ומערך המכירות המפותח של ALD לבין המוצרים החדשניים של האב סקיוריטי בעולמות האבטחה”.

לדברי אייל משה, מנכ”ל HUB Security: “מודים לבעלי המניות של ALD על הבעת האמון במיזוג ומאמינים שהעסקאות שעליהן דיווחנו רק מגרדות את קצה הקרחון של הפוטנציאל העסקי של החברה הממוזגת. אנו נרגשים לקראת העתיד המשותף”.

פייפלין של עסקאות משותפות

מאז ההודעה על המיזוג צפוי, פעלו החברות לחתימה על מגוון פרויקטים משותפים. רק לפני כשבועיים הודיעו השתיים על הסכם עם חברת בקוז האנגלית לאספקת פתרונות סייבר ומכירת כ- 150 שרתים מאובטחים על פני 3 שנים שישמשו מערכת תשלומים במדינות אפריקה ובהן ניגריה. הפרויקט הכולל מוערך ב- 68 מיליון ש״ח, על פני 3 שנים. מוקדם יותר דיווחה אי.אל.די על הסכם משותף גם עם שתי חברות מקבוצת הביטוח של לוידס העולמית (Loyds) הפעילות בכ-130 מדינות ועם חברת   Trilogy Networks המפעילה ענן פרטי הראשון בעולם לרשתות טלקום שמטרתו לקשר בין מפעילי רשתות ונותני שירותים כדי לחלוק משאבים ולספק פתרונות חדשים לאבטחת סייבר, תשתיות IoT ו- G5.


תמונת כותרת: דותן משה קרדיט: יחצ

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות