חדשות היום

קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית

זו הרכישה השניה של החברה בחודש האחרון, לאחר רכישתה של ג’ניוס בחודש יוני

קבוצת SQLink מודיעה היום כי רכשה גם את חברת ZIGIT הישראלית. הרכישה בוצעה בסכום של 8 מיליון ₪ בקירוב.

ZIGIT, המונה כ-30 עובדים, הוקמה בשנת 2016 והיא מתמחה בתכנון, אפיון, פיתוח וניהול אפליקציות ואתרים גדולים ומורכבים מבוססי Web & Mobile והיא תעתיק את מקום מושבה למשרדי קבוצת SQLink ברמת גן.

זיגיט יצרה את מודל “צוות דיגיטל” אשר מספק ללקוח פתרונות דיגיטליים חכמים תוך לקיחת אחריות מלאה על כל התהליך. בצוות מומחים מוורטיקלים שונים דוגמת: ניתוח מערכות, ארכיטקטורה, טכנולוגיות, איפיון Customer Journey מלא, חוויית משתמש UI/UX, פיתוח Full Stack ובדיקות.

תמיר גורן, יו”ר קבוצת SQLink, אומר: “אנחנו מרחיבים ומתרחבים בהתאם לתוכנית האסטרטגית שהתווינו. מצאנו בזיגיט DNA התואם את הפילוסופיה שלנו כיצד לנהל פעילות מול לקוח, במיוחד בתחום הדיגיטל בו אנו שחקן מוביל. הרכישה תצרף אלינו מומחים מתחומים מגוונים בעולם זה והם יעשירו מאד את ההון האנושי של SQLink”.

גלעד רבינוביץ, מנכ”ל קבוצת SQLink, אומר: “ZIGIT הינה חברה מובילה בתחום הדיגיטל והיא מצוייה בחוד החנית של הטכנולוגיה. רכישתה תרחיב באופן ניכר את הפתרונות העסקיים והטכנולוגיים, מהמתקדמים ביותר, אותם נציע לחברות הגדולות במשק”.

עמית מלר, מייסד ומנכ”ל זיגיט, אומר: “החיבור עם קבוצת SQLink יאפשר לנו להרחיב באופן משמעותי את מנעד הפתרונות המשלימים בעולמות הדיגיטל, בהם זיגיט מתמחה, ובכך נעניק ללקוחותינו פתרונות מלאים ומקיפים אשר ייצרו ערך עסקי גבוה יותר בתשומות נמוכות יותר”.

נציין כי זיגיט פועלת ב-3 שלבים מרכזיים: 1. יוזמים – מיפוי עסקי טכנולוגי של הצרכים והצגת תכנית עבודה ויעדים ברורים; 2. יוצרים – מחברים את החוטים. בונים את ה-vision הדיגיטלי, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות; 3. מובילים – שמים את פעילות הדיגיטל בחוד החנית של הארגון, מציגים שיפור עסקי מתמיד.


תמונת כותרת: חתימת הסכם רכישה של אסקיולינק את זיגיט קרדיט: צילום יח”צ

מימין לשמאל: תמיר גורן, מייסד ויו”ר קבוצת SQLink, רון יניב – סמנכ”ל, זיגיט, עמית מלר – מנכ”ל, זיגיט משה מורשת – סמנכ”ל פיתוח עסקי, גלעד רבינוביץ, מנכ”ל קבוצת SQLink

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות