ראדא מציבה יעד הכנסות של 140 מיליון דולר לשנת 2022 ומציגה תחזית צמיחה אורגנית בגובה של 250 מיליון דולר בשנה בטווח הבינוני

מצפה כי הצמיחה האורגנית תייצר הכנסות שנתיות של 250 מיליון דולר תוך 3-4 שנים; מיזוגים ורכישות הן חלק מאסטרטגיית הצמיחה

ראדא תעשיות אלקטרוניות בע”מ (NASDAQ:RADA, TASE: RADA), מובילה עולמית בפיתוח וייצור מכ”מים טקטיים מבוססי תוכנה לכוח המתמרן, ערכה וובינר לאנליסטים ומשקיעים ביום שלישי, ה-11 בינואר 2022, במסגרתו סיכמה את הישגיה האחרונים, הציגה את תחזית ההכנסות שלה לשנת 2022 ואת אסטרטגיית הצמיחה שלה לטווח הרחוק.

דגשים מהוובינר:

  • 2021 הייתה שנת שיא עבור ראדא, עם הכנסות של 117 מיליון דולר, גידול שנתי של 54%;
  • החברה צופה כי סך ההכנסות בשנת 2022 יסתכם ב-140 מיליון דולר, גידול שנתי של 20%; 90 מיליון דולר מסך ההכנסות הן מארה”ב, כאשר מעל ל-90% מגובות תקציבית. התחזית אינה כוללת הזמנות לאספקה מיידית אשר יכולות להעלות את ההכנסות בפועל;
  • מציבה יעד הכנסות אורגניות שנתיות של 250 מיליון דולר בתוך 3-4 שנים, המשקף צמיחה מואצת בשנים הקרובות;
  • הכנסות מהגנה אקטיבית (APS), אשר אינן כלולות בתחזית ההכנסות לשנת 2022, צפויות לתרום משמעותית למכירות החל משנת 2023;
  • הכנסות שאינן מארה”ב צפויות להגיע לגובה ההכנסות מארה”ב עד סוף שנת 2024;
  • מיזוגים ורכישות יהפכו לחלק משמעותי באסטרטגיית הצמיחה של ראדא בטווח הקרוב.

המצגת והקלטת האודיו של הוובינר זמינים באזור קשרי המשקיעים באתר ראדא בכתובת: www.rada.com.

דב סלע, מנכ”ל ראדא מסר: “שמחנו לארח את הוובינר הראשון שלנו לאנליסטים ולמשקיעים, במסגרתו סיפקנו תחזיות לשנה הקרובה והצבנו יעדים לטווח הארוך יותר, ואנו מקווים להפוך פורמט זה לאירוע שבשגרה. אישררנו את גודל שוק היעד שלנו (TAM) הנאמד בכ-6 מיליארד דולר לאורך העשור הקרוב, כאשר מחצית ממנו, שוק ה-APS, צפוי להשפיע באופן חיובי על ההכנסות שלנו החל משנת 2023. עד כה, מיצינו רק חלק קטן מהפוטנציאל של שווקי היעד שלנו”.

“אנו מרוצים מפוטנציאל הצמיחה החזק שלנו לשנת 2022. לתחזית ההכנסות שלנו של 140 מיליון דולר יש שלושה גורמים תומכים. שווקי ה-SHORAD (מערכות הגנה אווירית לטווח קצר) וה-Point-Defense (הגנת מתקנים ובסיסים) בארה”ב נמצאים בשלב ההתייצבות. 90% מתוך הכנסות צפויות של 90 מיליון דולר בשנת 2022 כלולים בסעיפי תקציב הביטחון, כאשר חלק כבר נמצא בצבר ההזמנות. בהתבסס על צבר ההזדמנויות הרב שנתי שלנו לשווקים שאינם ארה”ב, הנאמד בכמיליארד דולר, אנו מצפים להכנסות של 40 מיליון דולר משווקים מחוץ לארה”ב בשנת 2022. כמו כן, תחום האוויוניקה צפוי לתרום כ-10 מיליון דולר נוספים.”

“במבט לעתיד, אנו מצפים להאצה בצמיחה החל משנת 2023, שינבעו בעיקר ממגזר ה-APS. בנוסף, בעוד שההכנסות משווקים שאינם ארה”ב היוו כרבע מסך ההכנסות שלנו בשנת 2021, אנו מצפים לגידול בהכנסות אלו בשנים הקרובות, וצופים כי אלו ישתוו להכנסות מארה”ב עד סוף שנת 2024. במבט לטווח ארוך יותר, במהלך 3-4 השנים הקרובות אנו מציבים יעד להכנסות אורגניות בהיקף שנתי של מעל ל-250 מיליון דולר. בנוסף, אנו מעדכנים את התוכנית האסטרטגית שלנו וכוללים בה פעילות מיזוגים ורכישות שמטרתה להאיץ את צמיחת החברה בטווח הבינוני”.


תמונת כותרת: המכמ של ראדא בתצוגת יכולות IM-SHORAD- קרדיט LEONARDO DRS

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות