חדשות היום

אקסל סולושנס ו- Veego חתמו הסכם אינטגרציה עם בזק להטמעת פלטפורמת הבינה המלאכותית של Veego

אקסל סולושנס וחברת Veego אשר פיתחה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית ולמידת מכונה, לשיפור הצריכה של שירותי אינטרנט ביתיים ולמיגור כללי של תקלות אינטרנט בקרב לקוחות של ספקי אינטרנט חתמו על הסכם עם בזק לפיו, בזק תטמיע פתרון AI של חברת ויגו בנתבי ה-Be ללקוחותיה הפרטיים, במטרה לספק חווית גלישה איכותית. הפתרון יאפשר לבזק לאבחן מרחוק הפרעות ברשת הביתית, להבין את חווית המשתמש של הלקוח וכפועל יוצא, לפתור את התקלות ולהעניק ללקוח מענה מתאים לשביעות רצונו ואף לאפשר לבזק לראות תמונה רחבה על איכות הגלישה בקרב לקוחותיה.

ניב ברקנר, מנהל אגף שירותים ומוצרים בחטיבת השיווק והחדשנות בבזק, “אין לי ספק כי הטמעת הרכיב של Veego  בנתבי ה-Be של בזק תאפשר לנו לספק ללקוחותינו חווית שירות מיטבית. הרכיב יאפשר לנו להבין את האינטראקציה בין המכשירים המחוברים בבית, ועל ידי כך בזק תוכל לזהות מרחוק ואף לצפות מראש תקלות בסביבה המחוברת ולטפל בהן מרחוק, זאת מבלי שהלקוח מודע לכך”.

“הוכח שהאנליטיקה של Veego עוזרת לספקי שירותי אינטרנט ו-CSP ליהנות מהחלטותיה האוטונומיות של המערכת או מקבלת תובנותיה החשובות לצורך קבלת החלטות מצד בזק המסייעות להפחית את נטישת הלקוחות, לשפר את חוויית הלקוח הביתי הצורך שירותי אינטרנט”, אמר אמיר קוטלר, מנכ”ל Veego. “רתימת טכנולוגית של בינה מלאכותית ולימוד מכונה, מאפשר לארגוני הטלקום לחוות, הלכה למעשה, את מה שחווה הלקוח הביתי במקרה של הפרעה או תקלה, הפוגמת ביכולתו לצורך שירותי אינטרנט איכותיים – מאפשר לספקיות האינטרנט לצפות את הבעיה, למגר אותה באופן אוטונומי ובכך לסייע להם לשמר מנויים, לצמצם בתקורות השירות ולהגדיל את רווחיות החברה”.

רונן שור, מנכ”ל אקסל סולושנס, אומר כי ההסכם החשוב עם בזק וויגו הוא צעד נוסף בהשבחת המוצרים שאקסל מוכרת לבזק ושדרוג טכנולוגי משמעותי של ציוד הקצה שבזק מספקת ללקוחותיה. אקסל רואה בויגו שותף משמעותי בעל פוטנציאל גדול גם מול לקוחות רבים מחוץ לישראל.


מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות