חדשות היום

צמיחה חזקה ליצרנית הקובוטים יוניברסל רובוטס בסיכום הרבעון השני של

חברת הרובוטים השיתופיים הדנית יוניברסל רובוטס (Universal Robots) דיווחה על הכנסות ברבעון השני של 83 מיליון דולר.

״ההכנסות ברבעון השני עלו ב-8% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, אך במטבע הדני המקומי החברה ראתה צמיחה של 22% ברבעון השני”, אמר נשיא יוניברסל רובוטס, קים פובלסן. לדבריו,  החברה ראתה צמיחה של 30% בשני הרבעונים הראשונים של 2022 בהשוואה למחצית הראשונה של 2021.

על פי יוניברסל רובוטס הצמיחה חזקה במיוחד בביקוש העולמי לקובוטי ריתוך וזו אחת הסיבות להצלחתה במחצית הראשונה של השנה. החברה גם הגדילה את הכנסותיה מפעילותיה מול יצרני מוצרי קצה התואמים לקובוטים של החברה – OEM. ״הקובוטים שלנו מספקים את הבסיס לכמה מוצרים חדשים ומלהיבים באמת”, אמר פובלסן. “אנו רואים בפיתוח של שותפויות OEM חדשות בתוך המערכת האקולוגית המשגשגת שלנו כהזדמנות מצוינת לחדשנות ולצמיחה בעתיד.”

למעלה מ-80 יצרני OEM יוצרים כיום פתרונות עם הקובוטים של UR , המקיפים מגוון רחב של יישומים, החל מריתוך ומשטוח ועד למשימות בנייה. הביקוש הגובר לטכנולוגיה שיתופית בא לידי ביטוי גם בהצלחתם של שותפי ה-OEM של החברה. כך לדוגמה, אחת השותפות,3D Infotech , המשתמשת בקובוטים של UR ליצירת פתרונות מטרולוגיה, זיכתה את השימוש שלה בטכנולוגיית יוניברסל רובוטס ואת מיקומה במערכת האקולוגית של UR+  עם גידול הכנסות “פנומנלי” של למעלה מ-200% ב-2021.


קרדיט תמונת כותרת: יוניברסל רובוטס

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות