חדשות היום

EverC חתמה על שותפות אסטרטגית עם KPMG ישראל – יסייעו לחברות בהפחתת סיכוני הונאה במסחר אלקטרוני

חברת הסטארטאפ EverC, שפיתחה ומנהלת פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית, שמספקת תובנות לניהול סיכונים עבור פלטפורמות למסחר אלקטרוני ותשלומים, נכנסה לשותפות אסטרטגית עם  KPMG ישראל, חברה גלובלית המספקת שירותי ביקורת, מס וייעוץ למגוון לקוחות, ועוזרת להם להפחית סיכונים ולנצל הזדמנויות.

השותפות תמנף את המומחיות הפיננסית של KPMG ישראל יחד עם ההובלה והחדשנות  הטכנולוגית של EverC בתחום סיכוני המסחר האלקטרוני, כדי לספק פתרונות ושירותים משולבים לתמיכה בארגונים מובילים בתחום. השותפות תיצר ערך ותמיכה משמעותיים בשלבי הצמיחה העסקית על ידי ניהול הסיכונים הרבים הקיימים בשוק זה.

בנוסף, במסגרת השותפות מתוכננת סדרה של שולחנות עגולים ומפגשי ייעוץ מקוונים ואישיים, ויוזמות משותפות אחרות שנועדו לטפח ולהוביל דיון מקצועי בקרב מנהלים בזירות התשלומים והפיננסים. אירוע השותפות המכונן יהיה שולחן עגול לחברות מפתח בתעשיית התשלומים. במסגרת המפגש נעמיק בנושאים שעמם מתמודדים ספקי תשלומים מובילים, בנקים ורוכשים, כגון: הגברת הלחץ הרגולטורי, מפת הסיכונים המתגברים והאתגרים הנובעים מטרנספורמציה הדיגיטלית ומגמות בתחום ה-Reg Tech.

אריאל טיגר, מנכ”ל EverC: “ספקי תשלומים ואתרי מרקטפלייס מתמודדים עם גידול באיומי ההונאה ומחפשים שותפים באקוסיסטם שמספקים פתרונות חדשניים והכוונה של מומחים כדי לתמוך בצמיחתם בדרך בטוחה. אנחנו נרגשים ובטוחים שהשותפות עם KPMG ישראל תתמוך בארגונים אלה בזמן שהם מנווטים ומתלבטים בסוגיות מורכבות הכוללות ניהול סיכונים במסחר אלקטרוני.”

יוסי ביטון, שותף וראש השירותים הפיננסיים ב-KPMG ישראל: “חברות פינטק ממשיכות לתפוס נתח גדול יותר בתעשיית השירותים הפיננסיים וצומחות מדי שנה. עמידה בדרישות הרגולטריות היא אתגר שכל חברות הפינטק מתמודדות איתו, ואף הן גדלות בקצב מהיר. בעיות של פגיעה במוניטין וקנסות בגין הפרת תקנות עלולות להיות יקרות מאוד. חברות פינטק צריכות להיות מסוגלות להפגין התנהלות יוזמת בכל הנוגע לניהול סיכונים ועמידה בדרישות, שכן זה הסטנדרט שהרגולטורים מצפים לו.”

עופר גולן, דירקטור בתחום פינטק, תשלומים, סיכון וציות ב-KPMG ישראל: “KPMG ישראל תומכת בחברות פינטק לאורך כל מחזור עיבוד התשלומים. השותפות עם EverC ממנפת תובנות ומומחיות עמוקה בתחום ניהול הסיכונים וחדשנות טכנולוגית של EverC כדי לתמוך בחוזקות של הלקוחות של KPMG ולעזור לחולל מהפכה באופן שבו ארגונים מנהלים סיכוני תשלומים ועמידה בדרישות הרגולציה.”

KPMG ישראל תומכת בחברות פינטק באמצעות מגוון שירותים מקצועיים. האסטרטגיה של הפירמה היא לזהות פערים וסיכונים מיידיים על מנת לבנות תוכנית ניהול סיכונים מותאמת אישית. בכך היא מסייעת לחברות פינטק לקדם את פעילותן ולעמוד בדרישות ובציפיות הרגולטוריות, תוך זיהוי וטיפול בסיכונים וביצוע תיקונים.

EverC מאפשרת לסביבות מסחר אלקטרונים לצמוח עיסקית באופן בטוח ולנהל את הסיכונים באופן אוטומטי בעזרת פלטפורמה טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית (AI) וניהול Big Date. החברה מספקת מידע על סיכוני מסחר עבור בנקים, רוכשים, ספקי תשלומים ומנהלי זירות מכירה אונליין.


קרדיט: אור דנון

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות