מכלול הכבלים NovaRay® של חברת Samtec מספק אותות PAM4 בתכנונים צפופים

תכנון חדשני של זוג הפרשי בסיכוך מלא, מאפשר אותות עם ערב דיבור (crosstalk) נמוך ביותר עם בקרת אימפדאנס (עכבה) הדוקה.

Samtec, חברה מובילה במתן שירות בתחום תעשיית המחברים, הכריזה על זמינותם של מכלולי הכבלים NovaRay® מתוצרתה, אשר משלבים צפיפות וביצועים גבוהים ביותר, על ידי שימוש ב-40% מקום פחות מאשר מערכים מסורתיים לתמיכה באותות PAM4 שפועלים ב- 112 ג’יגה סיביות בשנייה לערוץ. היישומים כוללים תקשורת נתונים (datacom), AI / ML, HPC, מחשבים ומוליכים למחצה, מערכות רפואיות, מערכות לבדיקות ולמדידות, מערכות צבאיות/חלל ורשתות תקשורת.

מכלולי הכבלים NovaRay® של Samtec מאפשרים שימוש בערב דיבור נמוך (קטן מ- 40 dB, FEXT ו- NEXT) עד 40 ג’יגה הרץ. למכלולי הכבלים NovaRay, הפועלים בטווח מ- –40 עד +125 מעלות צלזיוס, (מספר חלק NAVC), יש יכולת תקשורת בתקן PCIe®6.0/CXL® 3.1.

התכנון החדשני של מחברי NovaRay של Samtec משלב ביצועי–על עם צפיפות גבוהה ביותר, שהיא חיונית ביותר ככל שהמהירויות גדלות וממדי המערכות קטנים. תכנון הזוג ההפרשי בעל סיכוך מלא והמגע האמין בשתי נקודות תורם לקצב הנתונים המצטבר שלו, המוביל בתעשייה, שמגיע ל- 4.0 טרה סיביות בשנייה. מכלולי הכבלים NovaRay כוללים שני מחברים ואפשר לקבל אותם עם מערכות אופציונליות של סיכוך ונעילה. אמנם End 1 (קצה 1) של מכלול הכבל NovaRay כולל מחבר NovaRay, אך המתכננים יכולים לבחור מתוך מגוון אפשרויות End 2 (קצה 2), בקטלוג של Samtec, בהתאם ליישום שלהם, לרבות FQSFP, NovaRay I/O, ExMAX® ללוח אחורי ו- NovaRay ללוח אחורי.

מכלולי הכבלים NovaRay זמינים עם כבלי twinax מסוג EyeSpeed® בקוטר 34 AWG בעלי ליכסון (skew) זעיר ביותר (קטן מ- 3.5 ps למטר). האפשרויות כוללות 34 AWG/ 100 אוהם, 34 AWG/ 92 אוהם וכבל 34 AWG Thinax™/ 92 אוהם בעל ביצועי על (עם שטח חתך קטן ב- 40%). הפתרונות ב- 92 אוהם נותנים מענה ליישומים של 85 אוהם וגם של 100 אוהם.

מכלולי הכבלים NovaRay של Samtec קיימים במלאי ואפשר לקבל אותם כעת, ישירות מחברת Samtec או דרך המפיצים המורשים שלה. אפשר לקבל סיוע בתכנון, מאת מומחי SI של Samtec באופן ישיר, בכתובת sig@samtec.com.


קרדיט: SAMTEC

מערכת ניו-טק מגזינים בע"מ

תגובות סגורות