חדשות היום

טאואר-ג’אז מודיעה על יצור המוני של שבבים המיועדים לשימוש ב-40 טלפונים חכמים חדשים

טאואר-ג’אז הודיעה על יצור המוני של מוצרי RF MEMS עבור Cavendish Kinectics, החברה המובילה בעולם בתכנון וביצור מערכות מיקרו אלקטרו מכניות (MEMS), המספקת פתרונות RF עבור יצרני מכשירים ניידים בתעשייה האלחוטית העולמית.  טכנולוגית ה-RF MEMS מהווה מרכיב מרכזי בשיפור יעילות אנטנות לטלפונים חכמים, כשהדור הרביעי של הטלפוניה הסלולרית הולך ומתקדם והדרישה לטלפונים דקים יותר הולכת וגדלה.

מוצרי Cavendish Kinetics SmarTune ™ משמשים לכיוון מדויק של אנטנות עבור טלפונים חכמים בעידן של גידול מתמיד בתחום תדרי השידור של הדור הרביעי, ובכך ממקסמים את ביצועי השידור והקליטה ומאפשרים מעבר מהיר יותר של נתונים תוך שמירה על הספק נמוך וכתוצאה מכך הארכת זמן הסוללה. Cavendish  צויינה לאחרונה בגל הודעות חיובי עבור מוצר ה- SmarTune המבוסס RF MEMS, לאחר שהודיעה על זכייה ב-40 דגמים חדשים של טלפון חכם חדשים שישתמשו בטכנולוגיה זו, הידוע מכולם הוא הסמסונג גלאקסי A8 החדש.  Cavendish גם זכתה בינואר 2017 בפרס Linley עבור “שבב הטלפון הטוב ביותר”.

טאואר-ג’אז היא שותף מדהים גם לפיתוח הטכנולוגי וגם לייצור של RF MEMS”, אמר אטול סינגל, סמנכ”ל תפעול בכיר של Cavendish Kinectics. “טאואר-ג’אז מספקת באופן עקבי תוצאות איכותיות ואמינות ברמה מעולה, תוך גידול דרמטי בכמויות הייצור בשנתיים האחרונות.”

“מוצרי RF MEMS שלCavendish Kinectics  מציעים שיפור משמעותי לטלפונים החכמים ופותרים חלק מהאתגרים הקשים של אנטנות לטלפונים חכמים,” אמר דר’ דויד הווארד, מנהל ועמית מחקר בכיר  בטאואר-ג’אז. “טאואר-ג’אז גאה בשותפות שלה עם Cavendish במוצרי  SmarTuneוגם במוצרי העתיד שישרתו מגוון רחב אף יותר של אפליקציות.”

 

בתמונה: ראסל אלוואנגר, מנכ”ל טאוור ישראל, במפעל במגדל העמק. צילום : אמיל סלמן / ג’יני

תגובות סגורות