אינטל השיקה דגמים חדשים של Pentium ו- Celeron

אינטל השיקה דגמים חדשים של Pentium ו- Celeron

אינטל חשפה היום (שני) את המעבדים החדשים שלה מסדרת Intel Pentium ו- Intel Celeronשמציעים רמות ביצועים וקישוריות גבוהות מאוד ביחס לעלות המוצר. המעבדים זכו לשדרוג לארכיטקטורת Gemini Lake המודרנית ומבטיחים שיפור של עשרות אחוזים בביצועים לעומת מחשבים ישנים. הם מאפשרים לרכוש מחשבים זולים יותר מבלי להתפשר על עוצמה בביצוע פעולות יום-יומיות כמו גלישה, צפייה בווידאו, עריכת מסמכים ותמונות ועוד – לצד חיי סוללה ארוכים במיוחד.

לאחר שהשיקה כבר מוקדם יותר השנה את מעבד Intel Pentium Gold, אינטל משיקה כעת את Intel Pentium Silver, שמבטיח תפוקת ביצועים גדולה ב-58 אחוז בהשוואה לביצועיו של מחשב אישי בן ארבע שנים. הם מהווים חלופה חסכונית יותר למעבדי ה-Intel Pentium Gold ועדיין שומרים על ביצועים גבוהים וחיי סוללה ארוכים. מעבדי Intel Pentium Silver ו-Intel Celeron החדש יהיו זמינים במגוון פלטפורמות: מחשבים נישאים, מכשירי 2 ב-1, מחשבים אישיים ועוד, ברמות מחיר סבירות המספקות את היכולת לעשות כל מה שצריך בבית, בלימודים או תוך כדי תנועה. המעבדים יגיעו לשוק ברבעון הראשון של 2018.

לראשונה בפלטפורמת מחשוב אישי כלשהי מציעה אינטל יכולת של Gigabit Wi-Fi, המספקת קישוריות מהירה ביותר עם מעבדי אינטל Intel Pentium Silver ו- Intel Celeronהחדשים. עם ערוצי 160MHz בתקן 2X2 802.11AC, המשתמשים יכולים כעת ליהנות מביצועי רישות מהירים ביותר המספקים מהירויות הורדה של עד פי שניים בהשוואה למערכות בתקן 802.11AC, פי 12 מהר יותר ממערכות בתקן 802.11BGN ומהר יותר אפילו מחיבור Gigabit Ethernet חוטי. בסופו של דבר מיתרגמים המאפיינים האלה לכך שה-Gigabit Wi-Fi של אינטל מספקת חיבור ששועט קדימה במהירות ומאפשר למשתמשים ליהנות מההתקנים שברשותם ללא הפרעות: הזרמת תוכן מהירה יותר, שיתוף פעולה קל יותר, גלישה מהירה יותר באינטרנט ואפילו הורדה מהירה של קבצים גדולים כגון סרטי HD.

בנוסף, מערכות המצוידות ב- Intel Pentium Silverאו ב Intel Celeron-יהיו מסוגלות לטפל בחידושי המדיה האחרונים והמשופרים ולהעניק חוויה מעולה של הזרמת תוכן מאתרים פופולריים כגון YouTube ונטפליקס. ההבנה שבני אדם אינם צופים בתוכן בחדרים מוארים במלואם הביאה את אינטל לספק לראשונה טכנולוגיית תצוגה בשם LACE, ראשי תיבות של Local Adaptive Contrast Enhancement המסייעת למשתמשים לראות את המסך בבירור גם בתנאי בוהק ואור בהיר מחוץ למבנה.

המעבדים החדשים המושקים כיום הם:

  • מעבדי Intel Pentium Silver: N5000 להתקנים ניידים ו-J5005 למערכות שולחניות
  • מעבדי Intel Celeron: N4100 ו-N4000 להתקנים ניידים ו-J405 ו-J4005 למערכות שולחניות

תגובות סגורות