צעד חשוב נוסף ל-  חברת ReWalk בארה”ב ה-VA  מרחיבה את מספר מרכזי השיקום בהם חיילים משוחררים משותקים

יוכלו לעבור אימון על השלד החיצוני של ReWalk 

הגידול במספר המרכזים מ- 24 ל- 142 יאפשר גישה נוחה יותר ויתן מענה לחיילים שנאלצו עד היום לנסוע מרחקים גדולים על מנת לעבור אימון על המכשיר

חברת ReWalk (נאסד”ק: RWLK) הודיעה כי המחלקה לענייני חיילים משוחררים של ארה”ב פרסמה שינוי  במדיניותה, לגבי הדרכה בשימוש ורכישה של התקן שלד חיצוני (Exoskeleton) על-ידי חיילים משוחררים עם פציעה בחוט השדרה, העומדים בתנאי הזכאות. המדיניות המעודכנת כוללת הנחיות נוספות לגבי תהליך הבדיקה ומרחיבה את הגישה לאתרי אימון נוספים ברשת מרכזי השיקום של המחלקה לענייני חיילים משוחררים כמו גם במרכזים פרטיים, באמצעות תכנית Veterans Choice של המחלקה. מספר המרכזים שיעמדו לרשות החיילים יעלה מ- 24 ל- 142, שינוי שיאפשר גישה נוחה יותר ויתן מענה לחיילים שנאלצו עד היום לנסוע מרחקים גדולים על מנת לעבור אימון על המכשיר.

המדיניות, שפורסמה ביוני 2018, היא עדכון של נוהל המדיניות התפעולי הסטנדרטי  (SOP)שפרסמה המחלקה בדצמבר 2015. כעת יידרשו כל החיילים המשוחררים לעבור את תהליך ההערכה באחד מ-24 מרכזים לפציעות בחוט השדרה של המחלקה. חייל משוחרר שהוכר כזכאי לאימון ורכישה של שלד חיצוני לשימושו האישי, יורשה לעבור הכשרה בשימוש בהתקן באחת משלוש דרכים: במרכז פציעות בחוט השדרה של המחלקה, בבית חולים מורשה של המחלקה אשר צורף לתכנית, או במרכז שיקום פרטי שהוסמך לכך על-ידי תכנית Veterans Choice של המחלקה לענייני חיילים משוחררים. בתכנית זו יכולים חיילים משוחררים לקבל טיפול מגוף בקהילה המספק את ההדרכה ומקבל את התשלום היישר מהמחלקה לענייני חיילים משוחררים.

“המדיניות  המתוקנת היא התקדמות גדולה לקראת סיוע לחיילים משותקים רבים שפשוט רוצים לחזור ללכת,” אמר מנכ”ל ReWalk לארי ג’סינסקי. “המשמעות של עדכון נוהל הפעולה הסטנדרטי הם שחיילים פצועים רבים   שהביעו עניין בהשגת ReWalk אך לא יכלו לעשות זאת עקב אי-זמינות באזורם, יוכלו כעת ליהנות מגישה קלה למכשיר. אני שמח להיווכח שהמחלקה לענייני חיילים משוחררים מעדכנת את נוהל הפעולה הסטנדרטי ומאפשרת אימון במרכזים נוספים.”

המחלקה לענייני חיילים משוחררים של ארה”ב מובילה את המדיניות הלאומית של ארה”ב בכל הקשור לאימון ורכישה של מערכות שלד חיצוני לזכאים העומדים בדרישות. נוהל הפעולה הסטנדרטי חל על כל חייל משוחרר הסובל מפציעה בחוט השדרה, בין אם נגרמה במהלך השירות או לא. ReWalk Robotics משתפת פעולה עם המחלקה מאז פרסום המדיניות ב-2015 במטרה לספק הדרכה והתקנים ברחבי ארה”ב ולהקל בכך על מימוש הזכאות. בנוסף, ReWalk תומכת ביישום תכנית Veterans Choice לחיילים משוחררים זכאים שאינם יכולים להגיע למרכז ההדרכה הקרוב ביותר של המחלקה בכדי לקבל מערכת שלד חיצוני.

הודות למדיניות המתוקנת ישנם כיום ברחבי ארה”ב 142 מרכזי הדרכה פרטיים וממשלתיים, המציעים הדרכה על ReWalk ועומדים לרשותם של החיילים המשוחררים שרוצים להשתמש בשלד החיצוני של ReWalk. נוסף לכך, רשת מרכזי ההדרכה של המחלקה לענייני חיילים משוחררים תוכל כעת לערוך הדרכות ולספק לזכאים הזדמנויות נוספות.

למידע נוסף על מדיניות המחלקה לענייני חיילים משוחררים או על מערכת ReWalk 6.0, בקרו
ב-www.rewalk.com.

תגובות סגורות