וולמארט משיקה שירות משלוחים המבוסס על הטכנולוגיה החדשנית של חברת ברינגג הישראלית

וולמארט (Walmart), ענקית הקמעונאות הגדולה בעולם, הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת ברינגג (Bringg) הישראלית. וולמארט, המחפשת דרכים חדשות להרחיב את יכולות השילוח שלה, תתחיל תקופת ניסיון בה תעשה שימוש בטכנולוגיה של החברה הישראלית בשתי ערים גדולות בארצות הברית- נאשוויל וניו אורלינס. השירות, המכונה על ידי החברהSpark Delivery , מתמקד בחלק האחרון בשרשרת השילוח בו מוצרי מזון ומגוון מוצרים אחרים לבית מועברים מהסופרמרקט אל דלת הלקוח.

כחלק מהשירות, הטכנולוגיה של ברינגג, תאפשר לוולמארט לנהל צי משלוחים שיורכב מנהגים עצמאיים שיספקו את המצרכים לבית הלקוחות ויגויסו למשימות לאחר הליך מיוחד ((crowdsourcing. הנהגים יוכלו לקבל תשלום עבור משימות בודדות לאחר שישבצו עצמם בחלונות הזמנים המתאימים להם ויקבלו את כל המידע המדויק והנדרש עבורם על מנת להביא את המשלוח לכתובת המיועדת ביעילות ובזריזות מרבית.

הפלטפורמה של ברינגג תעניק לוולמארט כלים לניהול הנהגים ומעקב בזמן אמת אחר כל חלק בהליך השילוח. כך החברה תוכל לנתח את הביצועים, להגיע לתובנות במהירות ולשפר את ההליך. באמצעות השירות החדש, וולמרארט צפויה לייעל את צי המשלוחים שלה ולהגדיל את שטח אספקת המשלוחים בארצות הברית כך שיכסה 40% ממשקי הבית.

ליאור שיאון, המנהל הטכנולוגי של Bringg: “כבוד וזכות עבורנו להיות שותף טכנולוגי של הקמעונאית הגדולה בעולם אשר תשתמש במוצר המהפכני שלנו בפרויקט שיעצב את עתיד משלוחי הקמעונאות. Bringgמייצרת חוויית משלוח חלקה עבור הלקוחות באמצעות אוטומציה של חלקים מרכזיים בשלב שיגור הצי, הנהגים ורכיבי הלקוח. Bringg מסייעת לשירות המשלוחים לפעול ביעילות מיטבית בכך שהיא מאפשרת לנהל במהירות צי בקנה מידה גדול, בזמן שכל המידע על ההליך חשוף בזמן אמת לכל המעורבים. יש ביקוש גבוה להליך שילוח טוב ומהיר יותר ותעשיית הקמעונאות בשלה לשינוי. הטכנולוגיה של בריננג מציעה פתרון חדשני בתזמון מושלם כאשר קמעונאים ברחבי העולם מחפשים דרכים חדשות לשדרוג היכולות שלהם בחלק האחרון של השילוח.”

גרג פורן (Greg Foran), נשיא ומנכ”ל וולמרט ארה”ב אמר כי: “אנו חוסכים זמן ללקוחות שלנו על ידי שימוש ומינוף בטכנולוגיה חדשה וחיבור של כל חלקי הארגון לחוויית קנייה אחת טובה: חנויות גדולות, איסוף מהיר, אספקה מהירה ואפליקציות ואתרי אינטרנט נגישים ופשוטים לשימוש”. פורן הוסיף “אנחנו משרתים את הלקוחות שלנו בדרכים שאף אחד אחר לא יכול, השימוש בSpark Delivery  היא עוד אחת מהדרכים אותן אנו בוחנים להבאת מצרכים איכותיים אל דלת הבית של הלקוחות שלנו.”

תגובות סגורות