חדשות היום
זרוע ההשקעות של קוואלקום בישראל מובילה השקעה בסך 18 מיליון דולר בחברת CyberX הישראלית

זרוע ההשקעות של קוואלקום בישראל מובילה השקעה בסך 18 מיליון דולר בחברת CyberX הישראלית

קוואלקום ונצ’רס וקרן ההשקעות Inven Capital הכריזו הבוקר (25.3.19) על השקעתם בחברת CyberX הישראלית במסגרתסיבוב  ההשקעה האסטרטגי של החברה. ההשקעה, בסך 18 מיליון דולר, מצטרפת ל-30 מיליון הדולרים שכבר הושקעו בחברה, עוד מיומה הראשון, על ידי NVP  גלילות,Flint , OurCrowd  ועוד.

CyberX נוסדה בשנת 2013 על ידי ניר גילר ועומר שניידר – יוצאי יחידת מצו”ב של אגף התקשוב בצה״ל. החברה מספקת הגנה לאינטרנט-של-הדברים התעשייתי (Industrial IoT IIoT -)  ולמערכות בקרה תעשייתיות, באמצעות ניתוח מלא של הסביבה וזיהוי אנומליות. CyberX מאפשרת ללקוחותיה לקבל התראות מהירות על מתקפות סייבר ותקלות תפעוליות, ולמנוע או לקצר השבתות של הפעילות. לחברה לקוחות גלובאליים מתחום האנרגיה, המים, פארמה, כימיקלים, תעשיות גז, מפעלי ייצור ועוד.

CyberX” היא חברת טכנולוגיה ייחודית המציעה את הפתרון המתקדם בעולמות התעשייה וה- IoT. המייסדים שלה, בוגרי יחידת הגנת הסייבר בצה”ל, בעלי רקורד מוכח ואנו מאמינים שהצוות והטכנולוגיה של CyberX יאפשרו לה להמשיך לצמוח באופן משמעותי בשוק פתרונות האבטחה לעולם התעשייתי”, אמר בועז פאר, דירקטור בקוואלקום ונצ’רס ישראל.

עומר שניידר, מנכ”ל ומייסד שותף של CyberX: “ההשקעה בנו מהווה לא רק גיבוי משמעותי וולידציה של צרכי השוק במוצרים של CyberX, אלא גם מביעה אמון ביכולותיה של החברה לספק את הצרכים הללו באופן מיטבי  ללקוחות ברחבי העולם. אנו נרגשים וגאים באמון שנותנות בנו קוואלקום ונצ’רס וקרן Inven, המצטרפות כשותפות לצמיחתה של החברה בעולם”.

הפלטפורמה שלנו אומצה על ידי החברות הגדולות והמתקדמות ביותר בעולם”, אומר ניר גילר, מנהל הטכנולוגיות ומייסד שותף ב- CyberX. “הטכנולוגיה הייחודית שלנו, שפותחה ע”ב הרבה כישרון ומחשבה יצירתית, מהווה את תשתית אבטחת הסייבר החזקה בתחומה, עליה מסתמכות החברות המשמעותיות ביותר בכלכלה העולמית כיום”.

תגובות סגורות