חדשות היום

למנף את הטאץ’: פיליפס משיקה את 222B9T: מסך אינטראקטיבי עם מאפיין ה- SmoothTouch

MMD, מומחית התצוגה המובילה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, מכריזה על השקת מסך ה- 222B9T בגודל 22″ LCD עם מאפיין ה- SmoothTouch. המסך, המצוייד בטכנולוגיית PCAP (projective capacitive) של 10 נקודות מגע, עט סטיילוס, הגנת IP54  מפני אבק ומים, מגוון חיבורים וסטנד נוח להתאמה ולנשיאה, הוא למעשה פתרון איכותי עשיר במאפיינים עבור שלל מגזרים, ביניהם קמעונאיים, עמדות מכירה, עמדות מידע, מלונות, חנויות, מסעדות ומוסדות חינוך.

אינטראקטיביות בקלי- קלות

מסך המגע החדש של פיליפס מדגם 222B9T מבטיח אינטראקציה חלקה, פשוטה ואינטואיטיבית הודות לטכנולוגיות מתקדמות כמו SmoothTouch, המבטיחה תגובת מגע טבעית ונעימה הנשענת על טכנולוגיית 10 נקודות בשם projected capacitive (PCAP) המאפשרת הקלדת מגע ב- 10 אצבעות, שיתוף פרויקטים עם חברים לכיתה, או גיימינג אינטראקטיבי מרובה משתתפים. המסך, המצוייד בהגנת IP54 מפני אבק ומים, ערוך גם למצבי קיצון במגוון סביבות שימוש.

איכות תמונה מהמעלה הראשונה

מסך ה- 222B9T המגיע בתצוגת 16:9 Full HD, מציע למשתמשים עונג ויזואלי חד, בעל בהירות אופטימלית  וצבעים מרהיבים, לתמונה נאמנה למקור הנהנית ממאפיין ה- Philips SmartContrast המבצע התאמת צבעים ועצמת תאורה אחורית על מנת לספק את התמונה הטובה ביותר, בין אם מדובר בתמונה, וידאו או משחק. טכנולוגיה חדשנית זו אף כוללת מצב חסכוני שימושי במיוחד, המבטיח צריכת חשמל נמוכה באופן קבוע.

נוחות וקישוריות

מסך ה- 222B9T עוצב במחשבה על נוחות המשתמש. ציפוי מסך נוגד ברק, מצב LowBlue, וטכנולוגיית Flicker-Free מספקים צפייה אופטימלית, בעוד סטנד המסך המחכם מגיע במבנה בצורת Z המאפשר למשתמשים להרים, להוריד ולסובב את המסך לצורה המתאימה להם ביותר. גם הקישוריות איתה מגיע המסך מהווה יתרון משמעותי, בעודה מציעה למשתמש את הנוחות שמגיעה עם כניסות מרובות, ביניהן VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2 ו- HDMI 1.4, כמו גם את המהירות והעצמה שב- USB 3.1.

מסך המגע 222B9T הוא מסך קל לשימוש שמטרתו לשפר את ביצועיו של כל משתמש, והוא יהיה זמין בחודש יוני בישראל במחיר מומלץ לצרכן שיעמוד על 1399 ₪.

תגובות סגורות