ניר שילוני מונה למנהל מחלקת פריסייל בחטיבת התשתיות ב- Yael Group

ניר שילוני מונה למנהל מחלקת הפריסייל בחטיבת התשתיות ב- Yael Group. במסגרת תפקידו ישמש ניר כ- Lead Solutions Architect וילווה מקצועית את צוות המכירות והפרויקטים בחטיבה, לאורך כל שלבי הפרויקט. בנוסף, יהיה אחראי על איתור פתרונות וטכנולוגיות חדשות, הדרכות לצוות המכירות ועבודה שוטפת מול השותפים העסקיים.

היעד של שילוני הוא הקמת מרכז ידע טכנולוגי שיסייע באינטגרציה בין שלל הפתרונות והפעילויות בחטיבות החברה, על מנת להציע ללקוחות פתרונות הוליסטיים המשקפים את מיטב יכולותיה של קבוצת יעל. מרכז הידע שיוקם ישלב התמחויות שונות מתחומי אבטחת המידע, SDDC, פתרונות ענן ותצורות היברידיות, מסדי נתונים, Big Data,Machine Learning , IoT ועוד. על בסיס הבנת עומק של כל אחד מהתחומים האלו, ניתן יהיה ליצור ביניהם חיבור אותו ניתן יהיה להציע לארגונים בישראל.

ניר שילוני מביא איתו כ-18 שנות ניסיון באפיון והובלת תהליכים בעולמות הטכנולוגיה השונים ובייחוד בטכנולוגיות Data Centers על כל מרכיביהן בשילוב Hybrid Cloud. בין תפקידיו הקודמים: פריסייל במלם-תים עם התמחות בפתרונות Software Defined Data Center, מנהל צוותי Network ו- IT והובלת פרויקטים להקמת ערים חכמות (HLS) בחברת ח.מר ו- CTO ב-IT Group


בתמונה: ניר שילוני מונה למנהל מחלקת פריסייל  בחטיבת התשתיות ב- Yael Group

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות