חדשות היום

הגיע הזמן לדרוש יותר מהרובוטים שלכם!

חברות מקצועניות הן חברות רווחיות. ורווח נובע בעיקר מתהליך הייצור. כך שאם אתם חושבים שכל רובוט יספיק לצרכי תהליך הייצור שלכם, כדאי שתקדישו לכך עוד מעט מחשבה. זהו לא מחירו הנמוך של הרובוט שיביא לכם רווח, אלא העלות הכוללת של הבעלות עליו.

כשהרובוט שלכם מפסיק לעבוד, הוא גורם להשבתה של המכונות שלכם ולהפרעות בתהליך הייצור. זו הסיבה שאנחנו ב- FANUC מתמקדים בייצור רובוטים עם האמינות הגבוהה ביותר. הרובוטים של FANUC מאופיינים בזמן פעילות של 99.99% וזמב”ת של יותר משלושים חמש שנים, ובכך הינם ייחודיים מסוגם. האם חוויתם אי פעם תקלה ולא יכולתם להשיג חלקי חילוף בזמן? כמובילים עולמיים ברובוטיקה ובמערכות CNC אנחנו חותרים לאספקה תוך פחות מ-24 שעות, וכן – אנחנו מנתחים למה החמצנו עשרה מתוך אלפי החלקים הנשלחים בחודש, כדי שתמיד החלקים הנכונים יהיו לנו במלאי. זמן הפעילות התקינה שלכם הוא המקצועניות שלכם והדרך היחידה להצלחה, כך שאנחנו ב- FANUC מחויבים לעזור לכם בכך. אנו גאים להביא מאירפורט סיטי את טכנולוגיית הרובוטיקה החדישה ביותר, ולהציע חלקי חילוף ושירותי תיקון לשוק הישראלי.

לעיתים קרובות, שיבושים בייצור ותקלות במכונות אינם קלים לאבחון. מגוון של תת-מערכות אסטרטגיות צריכות לעבוד יד ביד, ותקלה פשוטה יכולה לעצור את כל קו הייצור. זו הסיבה שב-FANUC אנו מספקים חווית רובוטיקה מקיפה, בשיטת הכל-כלול, עבור המשתמשים שלנו. לא רק שאנו מציעים יותר מ-150 מודלים של רובוטים, הכוללים רובוטים המתאימים לכל יישום או תעשייה, שמטענם הייעודי נע מ-0.5 ק”ג ל-2300 ק”ג, אנחנו גם מציעים מערכות ראייה ממוחשבת משולבות. כל הרובוטים שלנו מסוגלים לראייה: רק הוסיפו מצלמה, העלו תכנה על הבקר, ולרובוט שלכם יש עיניים. FANUC iRVision הוא קו המוצרים הרחב ביותר בתעשייה של מוצרי ראייה לרובוטים. אנחנו עוזרים לרובוטים ‘לראות’ באופן שיתאים לכל יישום רובוטי כלשהו. בעוד שספקי רובוטים אחרים נסמכים על חברות צד שלישי עבור פתרונות הראייה שלהם, ב- FANUC יש לכם רק פרטנר אחד שאחראי על הכל. אין יותר צורך לחפש מי אשם: אנחנו לוקחים אחריות ולוקחים פיקוד. ל- FANUC ישראל יש צוות מהנדסים המתמקדים בפיתוח מוצרי ראייה רובוטית אינטגרליים. מוצרים אלה הם לא רק אמינים יותר ובעלי ביצועים טובים יותר, הם גם משתלמים יותר. מכל הבחינות הללו, אין להם מתחרים בקרב פתרונות צד שלישי לזיהוי דו-ממדי או תלת-ממדי של חלקים בכל גודל, צורה או מיקום. המוצר iRVision 2D יכול להעביר את הרובוט בדיוק אל מיקום החלקים שלכם, כך שאין צורך להשקיע כסף בקיבוע למקום בפוזיציה הדרושה. הוא מאפשר לכם לערוך התאמות בקלות עבור כל שינוי שקורה לחלק על ידי שימוש בסיבוב X,Y. כמו כל מוצרי iRVision, המצלמה משולבת בבקר הרובוט כך שלא תצטרכו להחזיק גם מחשב על ריצפת המפעל.

חיישני המרחב התלת ממדים של FANUC הם חיישני הראיה התלת ממדית הראשון בעולם עם מקרן המתוכנן להיות מותאם לחלוטין לאזור האוטומציה של המפעל. חיישני המרחב התלת ממדיים והמהירים 3DV/400 ו-3DV/600 זמינים בשלושה גדלים, והם משתמשים בטכנולוגיית ראייה ממוחשבת כדי ליצור מפות תלת ממדיות ברגע. יכולת זו מאפשרת לרובוט לזהות ולשלוף חלקים רופפים אפילו אם הם מלוכלכים, חלודים, שמנוניים, או חסרי כל מאפיינים מזהים. ושוב, חיישן המרחב של FANUC משולב לחלוטין בפקח הרובוט.

בדצמבר האחרון, בטוקיו, FANUC השיקה את הרובוט קל-המשקל השיתופי הראשון שלה, CR-X. הרובוט מגיע עם חבילת עשה-זאת-בעצמך, ואתם יכולים עכשיו ליהנות מהנוחות של רובוטים קלי משקל עם אמינות ומערכות ראייה של FANUC. זוהי חבילה ייחודית בתעשיית הרובוטיקה, שתאפשר לכם לקצץ עוד יותר בעלויות ולהפוך לאוטומטיים מיידית.

אנחנו ב- FANUC ישראל מציעים הכשרות עם תעודות למפעילים ולצוותים שלכם, כדי שתוכלו להשיג אוטומציה מתקדמת. אנחנו כאן כדי למלא אחר כל צרכי ההכשרה למוצרי FANUC הנדרשים לכם. אנו מספקים הכשרה טכנית מקיפה על CNC, רובוטיקה וראייה רובוטית, עם קורסים אינטראקטיביים בהדרכת מורים מוסמכים. הקורסים מוצעים במרכז ההכשרות לאוטומציה שלנו באירפורט סיטי, כך שאנשים יכולים ללמוד בקצב שלהם ובהתאם ללו”ז שלהם. ואנחנו גם מספקים הכשרות בתכנות רובוטים אוף-ליין.

חברת FANUC מספקת שירותי תחזוקה לכל החיים עבור כל המוצרים, כל עוד הם בשימוש. השירותים ניתנים ביותר מ-250 מיקומים ב-45 מדינות ברחבי העולם. אנחנו יכולים לתחזק את הרובוט שלכם כדי להבטיח תפוקה והאמינות ברמות הגבוהות ביותר. אנו מספקים גם תיקוני CNC לכלי מכונה במהירות ובאמינות. מרכז התיקונים של FANUC מסוגל לתקן כמעט כל דבר שייצרנו, יש לו מגוון רחב של חלקי חילוף על המדפים, והוא מוקדש להחזרת המכונות שלכם לפעולה בהקדם האפשרי. המרכז מציע שירותי תיקון עם חלפים מקוריים (OEM) מרוכזים, והמיקום האסטרטגי שלו הוא בלוקסמבורג, כדי לצמצם זמני משלוח ברחבי אירופה. כדי להבטיח השלמת משימות במהירות ותיקונים תוך 24 שעות, המרכז מאחסן מלאי של כל החלקים, ומחזיק ברשותו את כל ציוד הבדיקות החדיש ביותר. כדי ליזום תיקונים ולצמצם למינימום את זמן ההשבתה שלכם, צרו איתנו קשר ב- FANUC ישראל ונשלח לכם הצעת שירותים.

ליצירת קשר:

פאנוק אוטומציה ישראל בע”מ

רחוב הערבה 3 (בית אייזנברג)

7019900 אירפורט סיטי, ישראל

טל: 03-9739900

http://www.fanuc.eu


בוב סטרויק, מנהל פאנוק אוטומציה ישראל בע"מ

תגובות סגורות