טאואר-ג’אז ואינפי (Inphi) מודיעות על תחילת ייצור שבבים ייחודיים לחיבור סיבים אופטיים להעברת נתונים בין מרכזי מידע ושרתים

השבבים מבוססים על פלטפורמת התכנון הפתוחה הבלעדית של טאואר-ג’אז בטכנולוגיות ה-SiPho וה-SiGe, הנותנות מענה לדרישה הצומחת לפתרונות מתקדמים בשוק התקשורת האופטית ובמיוחד עבור מערך התשתיות לרשתות ה-5G

טאואר-ג’אז, יצרנית השבבים המובילה בעולם בטכנולוגיות ייחודיות, הודיעה היום (ד’) כי החלה ייצור עבור חברת אינפי (Inphi Corporation), מהמובילות בעולם לאספקת פתרונות להעברת מידע במהירויות על, של שבבים בטכנולוגית Silicon Photonics (SiPho) המבוססים על פלטפורמת התכנון ה’פתוחה’ הבלעדית של החברה. פלטפורמת ה-SiPho של טאואר-ג’אז מספקת מגוון רחב של פתרונות לרכיבים אופטיים מתקדמים התומכים בשבבים המיועדים לענף התקשורת.

השבבים שפותחו ומיוצרים בשיתוף פעולה זה מיועדים לשוק התקשורת הצומח עבור יישומים להעברת נתונים בין מרכזי מידע וכבסיס לתשתיות מערך רשתות ה-5G העולמי. הניסיון רב השנים והמומחיות של אינפי בתחום פיתוח טכנולוגיות להעברת מידע על בסיס סיבים אופטיים, בשילוב עם טכנולוגית ה-RF המתקדמת של טאואר-ג’אז, יצרו בסיס לשיתוף פעולה נרחב ופיתוחים עתידיים נוספים רבים.

“בחרנו בטאואר-ג’אז בשל היכולת הייחודית שלהם לפתח טכנולוגיות פורצות דרך התומכות בייצור סדרתי ובאיכות בלתי מתפשרת. עם מומחיות הפיתוח של אינפי כמובילה באספקת פתרונות פורצי דרך לענף התקשורת והעברת מידע, אנחנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה המוצלח בין החברות לפיתוח וייצור של מוצרי הדור הבא לענף מתפתח זה”, אמר ד”ר ראדה נגראג’ן, סמנכ”ל תפעול אינפי.

טאואר-ג’אז גאה על שיתוף הפעולה עם אינפי – חברה מובילה בתחומה המביאה לשווקים את הפתרונות המתקדמים ביותר בטכנולוגיית ה-SiPho. ההיצע הייחודי שלנו מספק פלטפורמת תכנון ייחודית לטכנולוגיה זו, ויחד עם טכנולוגית ה SiGe המבוססת שלנו, מאפשר ללקוחותינו להביא לשוק רשתות המידע וה-5G פתרונות פורצי דרך”, אמר ד”ר מרקו רקנלי, סמנכ”ל ומנהל חטיבת האנלוג של טאואר-ג’אז.

למידע נוסף אודות טכנולוגיית ה RF & HPA של טאואר-ג’אז, אנא בקרו כאן.

למידע נוסף אודות הפתרונות הטכנולוגיים של טאואר-ג’אז, בקרו באתר החברה.

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות