חדשות היום

זהר זיסאפל לסטודנטים באקדמית תל אביב: אני אופטימי. לכולכם תהיה עבודה בהייטק בסיום הלימודים. מלגות בהיקף 65 אלף שקל ניתנו ל-13 סטודנטים וסטודנטיות למדעי המחשב

המלגות חולקו בזום:

זהר זיסאפל לסטודנטים באקדמית תל אביב: אני אופטימי. לכולכם תהיה עבודה בהייטק בסיום הלימודים

מלגות בהיקף 65 אלף שקל ניתנו ל-13 סטודנטים וסטודנטיות למדעי המחשב  והן ישמשו למימון  הוצאות המחיה של מקבליהן. זיסאפל: ״אשמח מאוד לראות כל אחת ואחד מכם יושבים בעוד כמה שנים במקום שלי ומחלקים מלגות לאחרים״.

״יש ירידה בלא מעט תחומים ומסתמן מיתון עולמי וזה ישפיע על כולנו, אבל, אני צופה שבהייטק יהיה עודף ביקוש ולכולכם תהיה עבודה בסיום הלימודים״, כך העריך זהר זיסאפל, ממייסדי רד וקבוצת רד-בינת, בדבריו לסטודנטים מבית הספר למדעי המחשב במכללה האקדמית תל-אביב יפו. רד, ספקית גלובלית  של פתרונות Telecom Access  המשיכה גם השנה במסורת בה החלה לפני מעל לעשור ותרמה מלגות לימוד בהיקף של 65 אלף שקל ל-13 סטודנטים וסטודנטיות. המלגות ישמשו למימון הוצאות המחיה של מקבליהן. הטקס החגיגי התקיים ברוח הזמנים – בזום. “היכולות והגמישות להסתגל לסיטואציות חדשות – ומהר – של צעירים כמוכם, יאפשרו להייטק הישראלי לשמור על מקומו בזירה הגלובלית שמשתנה לנו בקצב מהיר מבעבר״, אמר זיסאפל למקבלי המלגות.

במפגש הווירטואלי לקחו גם חלק סמנכ”לית משאבי האנוש של רד, דניאלה אילן, נשיא המכללה האקדמית תל אביב יפו, פרופ׳ שלמה בידרמן, סגנית הנשיא לקשרי חוץ, ליאת וייס שחף, מנכ״ל המכללה, בני אלון, דיקן בית הספר למדעי המחשב, פרופ׳ גדעון דרור ודיקנית הסטודנטים, מיכל רז.

לדברי פרופ׳ בידרמן, המלגות יהוו חבל הצלה משמעותי עבור הסטודנטים, בתקופה המאתגרת בה רובם הגדול איבד את מקור הפרנסה ועדיין הם נדרשים לעמוד בכל חובותיהם לתואר התובעני. “גם בימים הלא קלים הללו, אנו עושים הכל  כדי לאפשר לכם לצאת לעולם התעסוקה מצוידים בסט של כלים שיאפשר לכם לשגשג בשוק העבודה שהשתנה לנו בין יום”, אמר פרופ’ בידרמן.

לדברי עדי שץ, סטודנטית שנה ב’ למדעי המחשב במכללה, ללא המלגה הכל כך חשובה הזו היא לא הייתה יכולה לראות את עצמה מצליחה לתמרן בין עבודה ולימודים ובטח שלא מצליחה לשמור על ממוצע ציונים כל כך גבוה. ״ זאת השנה השניה שאני מקבלת את המלגה, והיא נתנה לי את השקט גם בשנה שעברה ועוד יותר השנה להמשיך ולהתרכז כל כולי בלימודים ולתת את המאה אחוז שלי בעשייה מקצועית. בתקופה הכל כך מאתגרת הזו, אנחנו סטודנטים טובים יותר היום ואנשי עבודה רווחיים יותר מחר.”

בתמונה המצ”ב: זהר זיסאפל, ממייסדי רד וקבוצת רד-בינת – צילום מהזום

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות